5:8
    Aleš TICHATZEK
    (Konrád)

SKP České Budějovice B - FBC Dynamo Strakonice 5:8
branky: 10. Petr Starý, 26. Daniel Malý, 38. Petr Starý, 40. Daniel Malý, 45. Aleš Tichatzek - 8. Martin Popela, 22. Ladislav Gross, 27. Ladislav Gross, 30. Robert Turinský, 30. Ladislav Gross, 30. Martin Popela, 33. Ladislav Gross, 43. Václav Hrdina; rozhodčí: Jiří Kučera - Jan Novotný; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Daniel Matoušek ? - Karel Skala ?; po třetinách: 1:1, 1:5, 3:2
44:11 GÓL SKP České Budějovice B! 5:8
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil #9 Aleš Tichatzek, asistoval #20 Milan Konrád (5:8)
44:11 Milan Konrád našel Tichatzka a ten ranou z první proměnil powerplay v gol na 5:8
44:00 Poslední minuta hry. Je nahoru dolu
42:47 Vyloučen hráč #6 Radek Sýkora družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za sekání
42:21 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 4:8
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #10 Václav Hrdina bez asistence (4:8)
42:21 A je zřejmě rozhodnuto SKP zkusilo powerplay a to se nevyplatilo
42:15 Timeout SKP České Budějovice B
42:15 Technická porada na straně SKP, uvidíme co s tím hoši chtějí udělat
39:50 GÓL SKP České Budějovice B! 4:7
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil #64 Daniel Malý, asistoval #27 Martin Widla (4:7)
39:50 Drama!!! Malý po asistenci Widli snižuje na rozdíl 3 branek
37:38 Timeout FBC Dynamo Strakonice
37:38 GÓL SKP České Budějovice B! 3:7
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil #10 Petr Starý, asistoval #19 Jakub Konrád (3:7)
37:38 A opět obránce Petr Starý snižuje po asistenci Jakuba Konráda na 3:7
32:54 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 2:7
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #3 Ladislav Gross, asistoval #10 Václav Hrdina (2:7)
32:54 Milan Konrád promáchl balonek a Gross tak zkompletoval hattrick s prstem v nose :)
31:00 Hráči SKP vlétli po úpravě ledové plochy jako ďas, se zápasem zřejmě chtějí něco udělat.
29:59 Závěr třetiny patřil Strakonicím, zaslouženě vedou!!!!
29:33 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 2:6
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #21 Martin Popela, asistoval #2 Vladimír Bosák (2:6)
29:18 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 2:5
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #3 Ladislav Gross, asistoval #27 Robert Turinský (2:5)
29:07 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 2:4
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #27 Robert Turinský, asistoval #10 Václav Hrdina (2:4)
29:00 Vyloučen hráč #10 Petr Starý družstva SKP České Budějovice B na 2 minuty za sekání
28:12 Střela Malého končí na hrudi strakonického golmana
26:41 Matoušek si vybral slabší chvilku a Strakonice opět vedou
26:34 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 2:3
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #3 Ladislav Gross bez asistence (2:3)
25:08 GÓL SKP České Budějovice B! 2:2
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil #64 Daniel Malý, asistoval #99 Zdeněk Hajný (2:2)
25:08 A máme srovnáno!!! Duo Hajný Malý zakombinovalo a druhý jmenovaný srovnává!!!
24:16 Holeček teď svým tělem zabránil střele hostů
23:50 Hraje se v plném počtu
23:31 Tichatzek výhozem osvobozuje svým tým
22:43 V oslaben uteklo duo Widla Malý, Malý pak netrefil prázdnou branku.
21:49 Vyloučen hráč #26 Ondřej Pida družstva SKP České Budějovice B na 2 minuty za hra na zemi
21:49 Přesilovku si zahrají i hosté, Pida v leže zastavil rodící se šanci hostů.
21:16 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 1:2
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #3 Ladislav Gross, asistoval #6 Radek Sýkora (1:2)
21:16 Strakonice se ujímají vedené po serii střel se ujala až rána Grossa. Strakonice vedou zaslouženě
21:00 Posledmé chvilky patří Strakonicím, Matoušek ovšem drží stav 1:1
20:15 A opět Matoušek kryje, Strakonice teď mají více ze hry!!!
19:33 Následně se opět vyznamenal Matoušek, domácí střídačka jeho zákrok ocenila potleskem.
18:58 Hajný poslal míček na Tichatzeka, který nestačil dorazit.
17:54 Nedorozumění domácí obrany musel řešit skokem po míčku Matoušek
17:14 Opět soubou Matoušek Sýkora vyzněl lépe pro domácího brankáře
16:33 Míček z hole strakonického hráče končí u stropu haly
16:00 Pozornost hostujícího gólmana vyzkoušel Widla
15:01 Úvodní buly druhého dějství získalo SKP
15:00 První dějství skončilo 1:1, hra se přelévá žádný z týmů nemá převahu. Domácí ovšem nevyužili přesilovku 5/3.
14:29 Střelu hostujícího Sýkory, vytěsnil Matoušek kolenem.
13:31 Domácí golman Matoušek pohledem jistil střelu mimo
13:01 Hajný jednoručně vykličkoval z rohu a málem překvapil hostujícího golmana
12:15 Hraje se v plném počtu, domácí bohužel nic nepředvedli.
11:34 hosté hrají ve čtyrech
10:55 Holeček atakoval golmana hostí, míček mají Strakonice
10:34 Střela Malého trefila pouze clonícího Holečka
10:12 Vyloučen hráč #27 Robert Turinský družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za sekání
10:10 Domácí si zahrají přesilovku 5/3....
09:37 Vyloučen hráč #23 Jiří Moravec družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za hra rukou
09:20 GÓL SKP České Budějovice B! 1:1
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil #10 Petr Starý bez asistence (1:1)
09:20 One man shov!!! Starý sebral balónek strakonickým a sám od půlky zavěsil pod břevno!!!!!
08:25 Holečkova pumelenice leťela mimo.
07:21 GÓL FBC Dynamo Strakonice! 0:1
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil #21 Martin Popela bez asistence (0:1)
07:21 Chybnou rozehru domácích vystihl strakonický Popela a otevírá skóre dnešního zápasu.
06:40 Gólovou šancí pohrdl domácí Jakub Konrád
06:01 Prozatím sledujeme vyrovnané utkání...