• 44 43:01
    3:11
    (Musil)

1. FbK Tábor - Banes Florbal Soběslav 4:11
branky: 20. Matyáš Machálek, 26. Jan Loskot, 36. Lukáš Holub, 44. Lukáš Holub - 7. Dominik Pauš, 14. Daniel Kujal, 17. Ondřej Vácha, 20. Ondřej Vácha, 22. Prokop Žák, 23. Daniel Kujal, 28. Ondřej Vácha, 33. Jan Ludvík, 39. Šimon Vančata, 43. Daniel Kujal, 44. Daniel Kujal; rozhodčí: Petr Holeček - Tomáš Čekan; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jakub Holub ? - Jan Nejedlý ?; po třetinách: 0:2, 2:5, 2:4
43:52 GÓL 1. FbK Tábor! 4:11
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #84 Lukáš Holub bez asistence (4:11)
43:01 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:11
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Daniel Kujal, asistoval #8 Filip Musil (3:11)
42:32 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:10
42:06 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #22 Šimon Vančata.
38:24 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:9
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Šimon Vančata, asistoval #8 Filip Musil (3:9)
35:25 GÓL 1. FbK Tábor! 3:8
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #84 Lukáš Holub, asistoval #29 František Kalina (3:8)
32:25 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:8
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #27 Jan Ludvík, asistoval #15 Ondřej Vácha (2:8)
27:36 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:7
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #13 Daniel Kujal (2:7)
25:25 GÓL 1. FbK Tábor! 2:6
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #84 Lukáš Holub (2:6)
22:42 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Daniel Kujal, asistoval #15 Ondřej Vácha (1:6)
21:20 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #11 Prokop Žák, asistoval #22 Šimon Vančata (1:5)
19:42 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #55 Matyáš Líkař (1:4)
19:34 GÓL 1. FbK Tábor! 1:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #13 Matyáš Machálek bez asistence (1:3)
16:35 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #24 Kryštof Gargula (0:3)
15:30 Dnešní utkání sleduje 9 diváků. Speciálně zdravíme Lukáše Čiperu a Matěje Grimbosche.
13:52 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Daniel Kujal, asistoval #24 Kryštof Gargula (0:2)
09:49 Vyloučen hráč #27 Jan Ludvík družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
06:54 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #16 Dominik Pauš, asistoval #6 Marek Doucha (0:1)