• 60 59:37
    2:26
    ()

FK Slovan J.Hradec - Florbal Ústí 2:26
branky: 29. Jan Šimic, 50. Filip Kopřiva - 1. Adam Pucarević, 6. Adam Pucarević, 7. Filip Vybíral, 11. Vladimír Trčka, 11. Jakub Krupica, 16. Jan Peška, 17. Jan Dolejší, 18. Jan Sattler, 23. Dominik Herzina, 24. Pavel Vítek, 25. Dominik Beneš, 27. Jan Sattler, 28. Adam Pucarević, 32. Jakub Krupica, 34. Dan Semerád, 36. Dan Semerád, 37. Jan Peška, 41. Miroslav Fořt, 43. Jan Peška, 46. Dan Semerád, 50. Adam Pucarević, 53. Vladimír Trčka, 53. Jan Dolejší, 54. Dan Semerád, 55. Jan Sattler, 60. Jakub Krupica; rozhodčí: Kamil Vraspír - Miroslav Janošťák; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Jakub Kořínek 23 - Dominik Hrabě 9; po třetinách: 0:8, 1:9, 1:9
60:00 Trenér domácích: Děkuji soupeři za zápas. Rozdíl na hřišti je vidět v celkovém skóre. Trenér hostů: Po více než čtyřhodinové cestě a pozdním dojezdu dobré vykročení do sezóny. Soupeřům děkuji za přeložení termínu utkání a přeji hodně štěstí do dalších zápasů.
59:37 GÓL Florbal Ústí! 2:26
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Jakub Krupica bez asistence (2:26)
54:44 GÓL Florbal Ústí! 2:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Jan Sattler, asistoval #14 Pavel Vítek (2:25)
53:59 GÓL Florbal Ústí! 2:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #96 Adam Pucarević (2:24)
52:30 GÓL Florbal Ústí! 2:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #58 Jan Dolejší bez asistence (2:23)
52:10 GÓL Florbal Ústí! 2:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #91 Miroslav Fořt (2:22)
50:27 Vyloučen hráč #14 Zdeněk Hromádka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:52 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:21
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva, asistoval #30 Jakub Jindra (2:21)
49:02 GÓL Florbal Ústí! 1:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Adam Pucarević, asistoval #12 Dominik Beneš (1:21)
45:55 GÓL Florbal Ústí! 1:20
42:10 GÓL Florbal Ústí! 1:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #62 Jan Peška, asistoval #17 Vladimír Trčka (1:19)
40:12 GÓL Florbal Ústí! 1:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #91 Miroslav Fořt, asistoval #12 Dominik Beneš (1:18)
36:35 GÓL Florbal Ústí! 1:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #62 Jan Peška, asistoval #15 Jan Sattler (1:17)
35:56 GÓL Florbal Ústí! 1:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #91 Miroslav Fořt (1:16)
33:10 GÓL Florbal Ústí! 1:15
31:42 GÓL Florbal Ústí! 1:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Jakub Krupica, asistoval #58 Jan Dolejší (1:14)
28:06 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:13
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #54 Jan Šimic, asistoval #34 Jaromír Žák (1:13)
27:35 GÓL Florbal Ústí! 0:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Adam Pucarević, asistoval #91 Miroslav Fořt (0:13)
26:39 Vyloučen hráč #72 Jan Medek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
26:14 GÓL Florbal Ústí! 0:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Jan Sattler bez asistence (0:12)
24:44 GÓL Florbal Ústí! 0:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #12 Dominik Beneš, asistoval #27 Dan Semerád (0:11)
23:35 GÓL Florbal Ústí! 0:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Pavel Vítek, asistoval #17 Vladimír Trčka (0:10)
22:39 GÓL Florbal Ústí! 0:9
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Dominik Herzina, asistoval #91 Miroslav Fořt (0:9)
17:59 GÓL Florbal Ústí! 0:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Jan Sattler, asistoval #25 Filip Vybíral (0:8)
16:29 GÓL Florbal Ústí! 0:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #58 Jan Dolejší bez asistence (0:7)
15:39 GÓL Florbal Ústí! 0:6
10:59 GÓL Florbal Ústí! 0:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #28 Jakub Krupica, asistoval #53 Vojtěch Kunc (0:5)
10:22 GÓL Florbal Ústí! 0:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #12 Dominik Beneš (0:4)
09:06 Vyloučen hráč #55 David Vettermann družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
06:34 GÓL Florbal Ústí! 0:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #25 Filip Vybíral bez asistence (0:3)
05:52 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Adam Pucarević, asistoval #27 Dan Semerád (0:2)
00:17 GÓL Florbal Ústí! 0:1