4:2
    Adam ŠMÍD
    ()

Sokoli Pardubice - FbC Hradec Králové  4:2
branky: 26. Adam Šmíd, 36. Marek Macek, 56. Lukáš Kučera, 60. Adam Šmíd - 29. Lukáš Ranný, 32. Vojtěch Nosek; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Martin Haleš 21 - Jan Charouz 37; po třetinách: 0:0, 2:2, 2:0
60:00 Komentář trenéra domácích: Zasloužená výhra. Hráli jsme to, co jsme si řekli a to neslo své ovoce. Hradec držel ve hře výborně chytající Charouz. Díky všem.
60:00 Komentář trenéra hostí: V začátku zápasu nás brzdila nervozita a bylo to od nás nemastné, neslané. Druhá třetina se nám povedla asi nejvíce. Zlepšili jsme pohyb, nepředržovali jsme tolik balony. Bohužel rozhodující gól by na 3:2, poté už naše morální síla upadla a domácí si vítězství zkušeně pohlídala. Gratulujeme, ale těšíme se již na odvetu!
60:00 Počet střel celkem: Domácí - 40, Hosté 23.
60:00 Počet střel ve 3. třetině: Domácí - 17, Hosté - 8.
59:11 GÓL Sokoli Pardubice! 4:2
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd bez asistence (4:2)
59:11 Šmíd potvrzuje do prázdné!
59:00 Poslední minuta!
58:16 Hradec v šesti!
58:00 Probíhají poslední dvě minuty!
57:20 Timeout FbC Hradec Králové
56:48 Změna skóre nutí Hradec hrát aktivněji a tak konečně vidíme florbal.
56:21 Utkání začíná být velmi vyhrocené, Šmíd se velmi těžko zvedá po souboji na středu.
55:23 GÓL Sokoli Pardubice! 3:2
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #37 Lukáš Kučera bez asistence (3:2)
55:23 Tak jsme se dočkali. Kučera L. se obtočil kolem brány a jen tak tak dostal balonek za brankovou čáru. Gól nezvrátí ani protesty hostující střídačky.
54:08 Dobývání obranné hráze pokračuje. Pardubice ne a ne najít recept na několikanásobné bloky a výborného Charouze.
51:36 Kučera L. se Šmídem 2 na 1 - Charouz opět brilantní.
50:40 A já jen čekám, kdy z ničeho nic udeří a udělají zápas ještě zajímavější.
50:11 Hradec bojuje a blokuje a stále drží vyrovnaný stav.
49:02 Gregorova obrovská šance končí na obranném zákroku, který byl hodně na hraně pravidel.
48:19 Paradoxně největší šance opět přišla po přesilovce, ale ani Šmíd, ani Weinelt nedokázali Charouze překonat.
47:15 Weinelt z dobré pozice těsně mimo.
46:10 Z tlaku druhé formace domácích bude přesilová hra. Uvidíme zda-li budou kluci úspěšnější než v předchozích pokusech.
46:04 Vyloučen hráč #14 Ondřej Vykydal družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:49 Krása po nevinně vypadajícím souboji s Czeszewským opouští hřiště pouze za pomoci spoluhráčů.
43:35 Další přesilovka Hradce ve znamení ostřelování z dálky. Haleš se zatím nemusel moc zapotit.
42:51 Vyloučen hráč #97 Matěj Gregor družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za hrubost
42:28 Kučera L. v další gólové šanci opět neuspěl.
40:45 Haleš zlikvidoval Čápovu střelu a zařídil, že budeme pokračovat ve vyrovnaném počtu za vyrovnaného stavu.
40:01 3. třetina nám začne přesilovkou hradeckých.
40:00 Počet střel ve 2. třetině: Domácí - 14, Hosté - 9.
39:12 Hra ve čtyřech zatím spíše pro Hradec.
38:45 Vyloučen hráč #90 Jan Stuchlík družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
38:33 Pozitivní je, že si kluci jsou schopní připravit 100% šance. Jenom kdyby jich už tak dobrých 10 jen v téhle třetině nezahodili..
37:40 Vyloučen hráč #50 Karel Ponča družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
37:40 Ponča tak vehementně nechtěl pustit Kučeru L. do šance až si vysloužil 2 minuty.
35:30 GÓL Sokoli Pardubice! 2:2
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #64 Marek Macek, asistoval #47 Adam Šmíd (2:2)
35:30 Tak teď si Charouz vybral slabší chvilku. Macek s nápřahem až ke stropu vyslal 'ránu' po zemi na přední tyčku a ku překvapení všech slavil úspěch.
33:51 Hezká kombinace pardubické první formace, ale Charouz se opět blýsknul proti Smolovi.
31:25 V jednoduchosti je síla. Nosek se nenechal rozhodit a krátkým příklepem rozvlnil síť.
31:24 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek z trestného střílení (1:2)
31:24 A z brejku na druhé straně bude nájezd po Práškově sekeře.
31:16 Další Mackova dělovka jen tak tak, že nezapadla do levého horního rohu.
30:00 A pardubičtí pokračují v trendu z minulé přesilovky. Další zívající prázdná brána zůstala nevyužita.
28:38 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Lukáš Ranný, asistoval #74 Jan Charouz (1:1)
28:38 One man show v podání hradeckého brankáře. Nejprve geniálně vytěsnil Sákrovu šanci a následně výhozem zařídil brejk pro Ranného, který jednoruč zasunul za vyjetého Haleše.
27:29 Hradec v plném počtu opět vystrkuje růžky.
26:10 Mackův ukázkový obranný zákrok zabránil rychlému vyrovnání.
25:35 GÓL Sokoli Pardubice! 1:0
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #17 Jiří Kohoutek (1:0)
25:35 A po skončení přesilovky ještě mířil do tyčky. Naštěstí střeleckou smůlu prolomil Šmíd, který další střelu umístil krásně 20 nad led.
25:08 A Kohoutek selhal podruhé.
24:22 A Kučera L. také.
23:41 Kohoutek selhal před prázdnou bránou!
23:18 Vyloučen hráč #50 Karel Ponča družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
23:18 Vše ale narušuje zbytečné vyloučení.
23:02 Hradec nastoupil do druhé třetiny úplně obměněný, spousta šancí a Haleš se musí ohánět.
21:40 Vidíme teď pasáž plnou nepřesností, která vyústila v gólovku Hradce. Haleš však ucpal bránu a nedovolil Martínkovi vůbec nic.
20:41 Přesilovka nevyužita, ale Hradec zůstává na míčku.
20:00 Počet střel v 1. třetině: Domácí - 9, Hosté - 6.
19:20 Macek hrdinsky vybojoval míček a čas z přesilovky utíká.
18:27 Vyloučen hráč #73 Marek Weinelt družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:19 Maršál si vyměnil nahrávku s A. Kučerou, jakoby jim nevadilo, že jsou každý z jiného týmu.
17:35 Vždy když je na hřišti pardubická první formace, tak to zavání nebezpečím, ale chybí střelba.
14:37 Kučera ve střelecké pozici sražen na zem, rozhodčí reagují standartkou.
13:49 Hradec v pěti.
13:01 Přésa zatím bez větších šancí. Charouz nemá problémy se střelami s dálky.
11:49 Vyloučen hráč #48 Vojtěch Krejčí družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
11:20 Starndartka z nadějné pozice končí pouze střelou do bloku a následnou dorážku likviduje hvězda posledního MSJ Haleš.
10:00 Nyní trochu kostrbatá rozehrávka v podání druhé pardubické lajny. Obraz hry se vyrovnává.
07:48 Kučera P. nasadil nádherné gajdy jednomu z dvojčat Bartošových, bohužel zakončení mu na poslední chvíli ukradl Charouz.
06:36 Nosek předvedl slušný fatálek, ale následný únik dokázal zastavit.
05:31 Charouz si dobře diriguje obranu, Pardubice však stále aktivnějším týmem.
04:59 Šmíd sice prošel přes tři hráče ale Kučeru před prázdnou kasou už nenašel.
03:23 Hattrick hero z minulého zápasu Stefano Petric nám ukazuje své umění kličkami u mantinelu.
01:42 Kohoutek rozezněl tyč po individuální akci!
01:12 Mackova raketa poprvé prověřila Charouze. Golman Hradce vytasil jistý zákrok.
00:35 Utkání začalo z ostra. Šmíd během prvního střídání stihl hodit dva borce hostí za mantinel.
00:00 Dobrý den, vítejte u druhého kola KB ligy juniorů