2:6
    David PROKOP
    ()

FBC Došwich Milevsko - Florbal Ústí 2:6
branky: 44. Petr Dolejš, 57. David Prokop - 8. Ondřej Kawulok, 8. Jan Peška, 17. Jan Sattler, 29. Pavel Vlček, 35. Jan Sattler, 56. Filip Šedivý; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Karel Tvrdík 25 - Tadeáš Dittrich 17; po třetinách: 0:3, 0:2, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Velmi bojovný výkon mých svěřenců, vážím si toho, jak se rvali o každý kus hřiště. Blahopřeji soupeři, který byl vyzrálejší.
60:00 Komentář trenéra hostí: Po týdnu opět problémy s busem a pozdní příjezd. Zápas z naší strany nebyl úplně povedený, hromada zbytečných ztrát a špatných rozhodnutí. K tomu zbytečná vyloučení. Děkujeme soupeři za fér utkání.
60:00 Počet střel v 3. třetině : domácí 9, hosté 7
59:55 Vypadá to. že už se nic zajimavého nestane. Hosté z Ústí si z milevské haly odvážejí vítězství 6:2.
56:02 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:6
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #29 David Prokop bez asistence (2:6)
56:02 A máme tu druhou branku domácích! Před brankou se úplně volný objevil David Prokop a krásnou střelou nechal zapomenout na svého staršího bratra Jakuba, který svoji úspěšnou kariéru už bohužel ukončil.
55:37 GÓL Florbal Ústí! 1:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Filip Šedivý, asistoval #58 Jan Dolejší (1:6)
54:33 Přečíslení hostů 3 na 1 hasí dalším výborným zákrokem Tvrdík!
51:43 Z půli hřiště napřáhl Trojáček, ale pouze do náručí Dittricha.
50:07 Na dnešní utkání dorazilo 67 fantastických diváků. DĚKUJEME!
48:49 Trojáček s Petrem Dolejšem se řítili do přečíslení. Hostující gólman předvedl vynikající zákrok!
46:52 Sledujeme velmi rychlý florbal s řadou šancí, nestačím ani psát.
45:25 Perfektní blok Prokopa proti střele Trčky.
44:08 JEŠTĚ JEDEN.. ozývá se milevskou halou!
43:16 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:5
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (1:5)
43:16 A je tu první branka domácích! Již čtvrtou přesilovou hru využívá Petr Dolejš!
42:04 Vyloučen hráč #71 Vojtěch Kunc družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
40:00 Počet střel: domácí 6, hosté 15
39:12 Medek nahazoval před branku, ale nenašel kýženého adresáta.
36:31 Vyloučen hráč #47 Jan Medek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra na zemi
34:03 GÓL Florbal Ústí! 0:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #14 Pavel Vítek (0:5)
30:03 Místo tlaku domácích v přesilovce je to hon na hosty s míčkem.
29:12 Vyloučen hráč #14 Pavel Vítek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
28:20 GÓL Florbal Ústí! 0:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #67 Pavel Vlček, asistoval #17 Vladimír Trčka (0:4)
28:20 Hosté zamkli milevské v pásmu. Po krásné kombinaci se vyznamenal Tvrdík, ale na dorážku už neměl nárok - 0:4.
25:35 Obrovská šance domácích, Dittrich čaruje.
22:45 Domácí se oklepali a další šanci měl Štván, blok na poslední chvíli zamezil brance.
22:30 Brácha na bráchu a výborný zákrok Dittricha.
21:55 Go Došwich Go zní milevskou halou!
21:17 Přečíslení 2 na 1 hasí Karlos Teminátor Tvrdík!
20:00 Máme za sebou první dějství, ve kterém se podařilo hostům, odskočit do tříbrankového vedení a odcházejí tedy do kabin určitě spokojenější. Domácí ale nic nevzdávají a není nic rozhodnutého!
17:24 Velmi dobrá šance domácích. Strouhy našel úplně volného Kotrbu, který v poslední moment podklouzly boty.
17:09 Po pravém mantinelu se do šance prohnal Herzina, ale Karlos Tvrdík opět bezchybný.
16:01 GÓL Florbal Ústí! 0:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #62 Jan Peška (0:3)
16:01 Postupný útok zakončuje krásnou střelou do šibenice Sattler - 0:3.
14:36 Rozhodčí píská špatný DOŠWICH hostujícímu hráči.
13:54 Tvrdý ale čistý zákrok od našeho fotbalisty Sísy.
12:46 Před brankou úplně volný Máca, jak mu v Milevsku všichni říkáme, těsně mimo.
12:19 Můžeme vidět zatím velmi rychlý florbal, který se musí zajímavé kulise líbit.
11:40 Po střele Kotrby se snažil dorážet Venca Strouhal, ale bohužel byl zablokován obráncem,
10:18 Hosté dokázali zahrozit i v početní nevýhodě a je z toho tyč!
09:43 Pěknou kombinaci domácích zakončil Štván, Dittrich ale bezchybný.
08:31 Vyloučen hráč #95 Dominik Herzina družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zvedání florbalky
08:31 Provinil se hostující Herzina. Podaří se domácím snížit?
07:49 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #62 Jan Peška, asistoval #65 Jan Sattler (0:2)
07:49 Dvěma rychlými brankami hosté odskakují.
07:25 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #27 Dan Semerád (0:1)
05:11 Krásný únik Sattlera kryje bezchybný Tvrdík.
02:50 První dobrá šance hostů. Dolejší ale mířil vysoko nad.
02:00 První minuty jsou velice opatrné. Je vidět, že týmy proti sobě hrají letos poprvé.
00:00 Začátek utkání bude z důvodu kolize hostů na trase posunut na 18:10!
00:00 Dobrý den, vítejte u dnešního utkání, ve kterém domácí Došwich Milevsko přivítá severočeské Ústí nad Labem. Bohužel klukům dnes nemohu pomoct na hřišti, tak se vám toto zajímavé utkání budu snažit komentovat. #29