• 58 57:39
    2
    Pavel MALOŠÍK

PANTHERS OTROKOVICE - Bulldogs Brno 3:6
branky: 6. Ondřej Malý, 21. Petr Pšenčík, 38. Michael Kořének - 12. Jakub Vitek, 15. Tomáš Hrubý, 24. Tomáš Jedlička, 24. Tomáš Hrubý, 36. Michal Rada, 37. Jakub Laus; rozhodčí: Daniel Bartošek - Michal Bartošek; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Jan Vorálek 10, Matěj Kubíček 4 - Matěj Faltus 18; po třetinách: 1:2, 2:4, 0:0
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Lukáše Ondrouška 'Stále nás trápí elementární chyby, přesto si myslím, že jsme ve dnešním zápase měli více ze hry. Díky soupeři a všem, kteří se na utkání podíleli.'
60:00 Komentář trenéra hostí, pana Miroslava Vybírala: (2/2) 'Za to nás fantasticky podržel brankář a jde vidět, že tým táhne za jeden provaz! Děkuji soupeři za pěkné utkání, fanouškům za podporu a hráčům za super výkon!'
60:00 Komentář trenéra hostí, pana Miroslava Vybírala: (1/2) 'Zlepšený výkon ve druhé třetině nám pomohl k zisku plného počtu bodů do tabulky. Bohužel jsme se nevyvarovali menším chybkám, které dostávaly soupere do utkání a hlavně se potřebujeme do zítřejšího zápasu z těchto chyb ponaučit.'
60:00 Střely ve třetí 9:4, celkem 21:20.
57:39 Vyloučen hráč #29 Pavel Malošík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
57:30 Jančík znovu vychytán Faltusem, Malý následně dorážet nedokázal.
56:48 Dobrá panterská kombinace, ale Faltus drží.
55:21 Pokus Antela ze zákrytu Kubíček měl.
54:56 Chudíček zazdil další větší příležitost Panterů.
53:47 Kopčil zlepšuje dojem z otrokovických alespoň technickými finesami.
53:00 Brno většinu času kontroluje hru.
52:00 Šťourač i Krčma teď ztroskotali na Faltusovi.
51:05 Hra je plná soubojů a nepřesností.
49:33 Kubíček se teď vytáhl proti pokusu jednoho z hostí.
47:52 Únik na konci oslabení zůstal neproměněn.
45:48 Vyloučen hráč #2 Jan Černovický družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
44:17 Řezáč volný na straně, ale střela mu moc nevyšla.
43:53 Kopčila sice ani tři soupeři o míček neobrali, ale i tak jeho pas nakonec nikoho nenašel.
41:27 Obrana už byla takzvaně poslaná na párek, nakonec ale Brno vedení nezvýšilo.
41:07 Šťourač ve velké šanci jen do Faltuse.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #89 Matěj Kubíček družstva PANTHERS OTROKOVICE
40:00 Střely ve druhé 7:9 pro Brno.
39:43 Černovický v přesilovce vedle.
38:40 Na hřišti se to poslední minuty přiostřuje.
38:35 Vyloučen hráč #18 Ondřej Malý družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
37:51 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:6
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #21 Michael Kořének, asistoval #29 Pavel Malošík (3:6)
36:57 Vyloučen hráč #10 Jakub Laus družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné vybavení
36:56 GÓL Bulldogs Brno! 2:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Jakub Laus, asistoval #2 Jan Černovický (2:6)
35:45 GÓL Bulldogs Brno! 2:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Michal Rada, asistoval #7 Patrik Tomášek (2:5)
35:45 Krásná a především gólová akce.
35:22 Kopčil z otočky vedle.
33:25 Popovský byl se svým vyloučením tak spokojený, že si tu s námi pobyl ještě o několik vteřin dýl.
32:55 Buldoci točí domácí v přesilovce, zatím bez gólové tečky.
31:12 Vyloučen hráč #26 Daniel Popovský družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování florbalky
28:17 Další z šancí hostů jen se štěstím zblokovaná vedle.
25:59 Malošík netrefil skákavý balon ideálně.
23:49 GÓL Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #68 Tomáš Hrubý, asistoval #72 Rudolf Brucháček (2:4)
23:49 Nedáš, dostaneš.
23:43 Kořének ve velké šanci přestřelil.
23:14 GÓL Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #89 Tomáš Jedlička bez asistence (2:3)
23:14 Jedlička teď ale nedal Vorálkovi šanci.
22:58 Černovický se pěkně proháčkoval, následný pas ale nikoho nenašel.
22:37 Vorálek toho moc neviděl, ale zůstal v postoji a tak střelu dokázal vyrazit.
21:16 Vyloučen hráč #84 Michal Samohýl družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:16 První trest.
20:17 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #14 Petr Pšenčík, asistoval #21 Michael Kořének (2:2)
20:17 Pšenčík krásně vyrovnává.
20:00 Střely v první 5:7 pro Brno.
18:33 Jančík po té příležitosti tak toužil, že zpracoval vysokou.
14:42 Kowalik v šanci ztroskotal na Fajtusovi.
14:00 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
14:00 Buldoci vedou.
13:04 Teď měli domácí štěstí, že brněnskému hráči v šanci přeskočil míček hůl.
11:43 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Jakub Vitek bez asistence (1:1)
11:43 Z čista jasna je srovnáno.
11:24 Michálek byl už poslední před hráčem, který by šel sám, ale zabránil potenciální šanci.
10:42 Náhra na Malošíka nepřesná.
09:31 Teď to šelmy nesehrály dobře v obraně a nabídly Brnu šanci zadarmo, která ale zůstala nevyužitá.
08:19 Kopčil nebezpečný pokus ze strany.
07:50 Jančík ještě hledal Malošíka, což už byla přihrávka navíc.
07:08 Černohous vyhrál souboj nad Malošíkem.
05:44 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:0
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #18 Ondřej Malý, asistoval #31 Jan Michálek (1:0)
05:44 Chytrý gól Malého.
04:39 Dobrý zákrok Vorálka proti střele ze střední vzdálenosti.
03:35 Domácí zatím Brno moc přes půli nepouštějí.
02:06 Javoříkův výborný obranný zákrok.
00:00 Vítám všechny při brzkém sobotním odpoledni a prvním domácím zápasů otrokovické juniorky, dnes přivítají brněnské Buldoky, za týden pak přijede druhý soupeř z Brna, Hattrick.