58
  • 58 57:36
    Boleslav

BLACK ANGELS - Technology Florbal MB 7:5
branky: 4. Ivo Žaloudek, 8. Marek Fryš, 17. Marek Fryš, 21. Tomáš Čáslava, 37. Tomáš Čáslava, 49. Tomáš Čáslava, 55. Marek Fryš - 11. Michal Fišera, 29. Marek Korych, 36. Sebastián Šlechta, 46. Ondřej Pužman, 46. Jan Zoufalý; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 2:1 + Zdeněk Vyhnánek 5; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Tomáš Ernée 16 - Marek Macík 9; po třetinách: 3:1, 2:2, 2:2
60:02 Komentář hostujícího trenéra Martina Šáchy: Dnes jsme v 80% zápasu hráli to co jsme chtěli a to nám fungovalo. Myslím, že s výkonem můžeme být spokojeni. Musíme se soustředit jen na věci které máme ve svých rukách, víme na čem pracovat. Rozhodla jednoznačně produktivita. Děkuji soupeři za kvalitní zápas.
60:01 Komentář trenéra domácích Jakuba Zalubila: Dnes nevyhrál lepší tým, ale vyhrál ten bojovnější a hlavně TÝM. Včerejšek nám hodně pomohl a na něj jsme dnes navázali. Pokračujeme dále a těšíme se na středu! Děkujeme za zápas.
60:00 Střely ve třetí třetině: BA - 4, Boleslav - 8.
59:20 Čáslava nedokázal trefit skákavý míček od Fryše do prázdné branky.
58:27 Boleslav nedokáže vystřelit na Erného.
57:36 Timeout Technology Florbal MB
57:36 Boleslav po timeoutu hraje v šesti.
57:15 Boleslav si v přesilovce se nedokázala dostat do slibné pozice na skórování.
55:15 Vyloučen hráč #61 Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
55:15 Pik přehnal aktivitu při snaze sebrat míček.
54:48 GÓL BLACK ANGELS! 7:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #34 Tomáš Čáslava (7:5)
54:48 Fryš dostal dobrou nahrávku od Čáslavy a trefuje pravou šibenici.
52:34 Hosté potvrzují dnešní střelecké trápení, když další jejich střela letí vedle branky.
50:41 Hosté hrají v plném počtu.
49:43 Zatím si domácí nevytvořili slibnou šanci na skórování.
48:41 Vyloučen hráč #12 Daniel Goll družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost
48:41 Goll neudržel nervy na uzdě a dává domácím možnost zvýšit na rozdíl dvou branek.
48:00 GÓL BLACK ANGELS! 6:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #67 Marek Nachtmann (6:5)
48:00 Domácí obrana dobře zapracovala, Čáslava dokázal přejít přes obránce a střelu propasírovat mezi rukou a tělem Macíka.
47:32 Zatím hosté si nedokáží vytvořit pozice na střelu.
46:12 Vyloučen hráč #3 Jan Müller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zvedání florbalky
46:12 Muller zastavil nadějný protiútok hostů a jde si sednout na trestnou.
45:21 GÓL Technology Florbal MB! 5:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #12 Daniel Goll (5:5)
45:21 Domácí nebyli na buly pozorní. Toho dokázal využít Zoufalý, který srovnává stav utkání.
45:11 GÓL Technology Florbal MB! 5:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #25 Ondřej Pužman, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:4)
45:11 Pužman dokázal využít rychlý protiútok hostů.
44:40 Další dobrý zákrok Erného, který chytil střelu od hostujícího obránce.
44:02 Staněk dokázal najít Pika, který nedokázal z bezprostřední blízkosti trefit branku.
43:28 Domácí hráči zatím nedokázali vystřelit na Macíka.
41:40 Hosté zásobují Erného střelami, ten je ale pozorný.
40:36 Hostující Zoufalý dobře vystihl domácí úmysly, ale poté nedokázal vystřelit na branku.
40:00 První buly ve třetí třetině vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve druhé třetině: BA - 5, Boleslav - 8.
39:40 Vyhnánek dokopl míček branky a rozhodčí neuznává branku.
38:42 Čejka šel po straně, ale bohužel pro domácí trefil jenom gólmana hostů.
37:32 Hosté pokračují v tlaku.
36:21 GÓL BLACK ANGELS! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #9 Marek Fryš (5:3)
36:21 Čáslava jako správný kapitán prostřeluje po zemi Macíka.
35:01 GÓL Technology Florbal MB! 4:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #75 Sebastián Šlechta, asistoval #12 Daniel Goll (4:3)
35:01 Šlechta dokázal využít chybu domácích.
34:32 Hosté pořád v tlaku. Domácí delší dobu neprověřili Macíka.
32:51 Martínek trefuje jenom boční síťku domácí branky.
31:49 Další střela hostů končí na tyči.
31:32 Další důležité bloky pro domácí obranu.
30:26 Hosté zvyšují tlak před domácí brankou. Dobrá zpráva pro domácí, že buď si Ernée dokáže připsat zákrok nebo střela letí vedle.
28:15 GÓL Technology Florbal MB! 4:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #12 Daniel Goll (4:2)
28:15 Korych dokázal trefit míček ze vzduchu a se štěstím prostřelit Erného.
25:57 Hosté jsou teď aktivnější, ale nedokáží vystřelit přímo na Erného.
24:15 Důležitý blok domácích.
23:12 Ve druhé třetině hráči zlepšili obranu a dokáží blokovat střely od obránců.
21:12 Dobrá kombinace hostů končí špatnou střelou, která trefila gólmana. Hostující hráč stál na úrovni branky a nedokázal zacílit na branku.
20:45 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
20:45 Čáslava dokázal využít rychlý protiútok domácích a dává gól na vzdálenější tyč.
20:00 Střely v první třetině: BA - 7, Boleslav - 5.
19:51 Boleslav nedokázala usměrnit skákavý míček do branky a ten letí těsně vedle.
19:38 Hosté hrají v plném počtu.
18:38 Zbývá jedna minuta z hostujícího trestu.
17:54 Boleslav zatím hraje oslabení velmi dobře. Kazí si dobrý výkon tím, že nedokáží zakončit dobře rozjeté akce.
16:40 GÓL BLACK ANGELS! 3:1
16:40 Fryš dokázal prostřelit Macíka.
15:53 Zatím hosté ukrajují cenné vteřinky.
14:38 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 5 minuty za sekání
14:38 Vyhnánek trefil domácího hráče do obličeje a dostává pětiminutový trest.
13:26 Staněk střelou na bližší tyč trefil jenom ruku gólmana.
12:52 Ernée dokázal vychytat v téměř stoprocentní šanci hostujícího Hájka.
10:28 GÓL Technology Florbal MB! 2:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #5 Michal Fišera bez asistence (2:1)
10:28 Fišera dokázal využít zmatků v domácí obraně a dává první gól hostů.
08:23 Domácí jsou dneska nažhaveni a chtějí ještě zabojovat o první místo ve skupině.
07:11 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
07:11 Nakonec se jim kombinace do prázdné povedla a Fryš zvyšuje na 2:0.
06:23 První lajna domácí zatím předvádí dobrý výkon.
05:56 Ernée převedl dobrý zákrok.
03:58 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Ivo Žaloudek, asistoval #9 Marek Fryš (1:0)
03:58 Dobrou kombinaci Čáslavy s Fryšem zastavil hostující obránce. Fryš dokázal nahrát nahoru na Žaloudka, který prostřeluje Macíka.
03:12 Domácí gólman měl štěstí, když míček proletěl brankovištěm.
02:13 Ernée našel dobrým výhozem Fryše, který nedokázal vystřelit na hostujícího gólmana.
00:34 Čáslava dokázal vyslat docela nebezpečnou střelu na hostujícího Macíka.
00:00 První buly v zápasu vyhrávají hosté.