6:10
    Petr DOLEJŠ
    (Hrůza)

FBC Došwich Milevsko - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:10
branky: 32. Václav Strouhal, 38. Václav Strouhal, 38. Daniel Hrůza, 52. Daniel Hrůza, 53. Petr Dolejš, 60. Petr Dolejš - 7. David Horký, 10. Vojtěch Bečka, 17. Vojtěch Bečka, 18. Jakub Dufek, 25. Martin Brhlík, 29. Petr Majer, 36. Jakub Dufek, 46. Albert Kulík, 51. Petr Majer, 54. Albert Kulík; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 5 + Matyáš Pátek TDKU + 5:2; využití: 0:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Karel Tvrdík 9, Miloš Kahoun 25 - Karel Pergler 11; po třetinách: 0:4, 3:3, 3:3
59:59 Komentář trenéra domácích: Opět velmi bojovný výkon zvláště ve 2. a 3. třetině. Dnes příliš mnoho vyloučení, které nám vzalo zbytečně mnoho sil. Během víkendu jsme odehráli 2 těžká utkání a kluci to zvládli se ctí a tím jim děkuji. Blahopřeji soupeři k vítězství.
59:59 Komentář trenéra hostí: Nechápu, proč za stavu 7:1 nedovedeme zápas do klidného konce a nezastřílíme si. Kašleme na pořádnou koncovku a necháváme vyniknout brankáře soupeře. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
59:04 GÓL FBC Došwich Milevsko! 6:10
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #9 Daniel Hrůza (6:10)
59:04 Duo Hrůza, Petr Dolejš dnes opravdu řádí.
56:45 Duo Petr Dolejš a Dan Hrůza opět ohrozilo hostující branku.
56:26 Domácí zatím brání.
55:17 Timeout FBC Došwich Milevsko
55:17 Vyloučen hráč #11 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vražení zády
55:17 Po faulu na domácího Trojáčka uvidíme přesilovou hru.
53:53 Dnešní utkání sleduje 67 diváků.
53:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #81 Albert Kulík, asistoval #26 Radim Slunečko (5:10)
52:26 GÓL FBC Došwich Milevsko! 5:9
52:26 Po kombinaci Hrůzy a Petra Dolejše vidíme krásný gól!.
51:12 GÓL FBC Došwich Milevsko! 4:9
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #40 Vojtěch Soulek (4:9)
51:12 Hrůza se také nemýlil.
50:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #93 David Horký (3:9)
50:48 Teď už se Majer nemýlil.
50:30 Majer zkoušel střelu zpoza brány ale míjí.
49:20 Hrůza po pasu od Martina Dolejše míjí kasu. Chyběli centimetry.
48:30 Strouhal se dostal v oslabení do protiútoku. Neproměňuje!.
48:21 Brhlík střílí mimo.
47:45 Střelu Kafky v přesilové hře míří pouze na hruď Kahouna.
47:14 Vyloučen hráč #15 Lukáš Trojáček družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
45:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #81 Albert Kulík, asistoval #38 Martin Brhlík (3:8)
42:45 V oslabení se dostal Strouhal s Trojáčkem do přečíslení 2 na 1 ,obránce Chodova ale protiútok zastavil.
42:05 Střelu Koklara chytá výtečný Kahoun.
41:05 Po rozebrání domacích končí střela hostí mimo.
40:40 Uvidíme 3 minuty a 33 vteřin přesilovou hru hostí.
39:59 Střely po druhé části: domácí - 8, hosté - 15
39:13 Vyloučen hráč #55 Matyáš Pátek družstva FBC Došwich Milevsko na 5 minuty za hra v malém brankovišti
39:13 Vyloučen hráč #55 Matyáš Pátek družstva FBC Došwich Milevsko do konce utkání
38:36 Vyloučen hráč #48 Lukáš Kafka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
37:20 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:7
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #22 Petr Dolejš (3:7)
37:20 Dřiv než jsem stihl napsat 2. gól domacích po krásné souhře Strouhala s Trojáčkem , domocí snižují na 3:7 po krásném pasu Petra Dolejše na malé brankoviště zakončuje Hrůza.
37:13 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:7
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #15 Lukáš Trojáček (2:7)
35:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek bez asistence (1:7)
35:43 Dufek vymetá pavučiny z Kahounovy brány.
34:46 Opět výtečný Kahoun.
33:18 Samostatný únik hostů chytá Kahoun rukou.
31:32 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře
31:08 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:6
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #25 Adam Fridrich (1:6)
31:08 Ze standartní situace se trefuje do šibenice Venca Strouhal.
30:35 Tečovanou střelu chytá výtečný Kahoun na brankové čáře.
28:40 Kahoun si vyžádal setření brankoviště od manažera klubu Jaromíra Hrůzy.
28:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer z trestného střílení (0:6)
28:18 Majer proměňuje trestné střílení Majer. Kahounovi mezi nohy.
26:45 Přihrávka Petra Dolejše do malého brankoviště na Hrůzu minula jen těsně bránu.
24:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #38 Martin Brhlík, asistoval #93 David Horký (0:5)
23:25 Vyloučen hráč #3 Václav Strouhal družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nesportovní chování
23:25 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hra rukou
22:05 Střelu Petra Dolejše vyráží maskou hostující gólman.
20:54 První zákrok Kahouna.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Miloš Kahoun družstva FBC Došwich Milevsko
19:59 Střely po první části 1:14
19:59 To je pro první třetinu vše.
19:04 Akci domácího Soulka zastavuje faul hostí.
18:35 Střelu Bečky tečuje Prokop mimo hřiště.
17:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #84 Petr Majer (0:4)
16:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Vojtěch Bečka, asistoval #84 Petr Majer (0:3)
16:20 Hostující Bečka navyšuje na 0:3.
15:56 Opět výborný Tvrdík.
13:52 Druhou polovinu první třetiny mají nadvládu hosté z Chodova.
11:50 Tři střely běhěm pěti vteřin vyráží výborný Tvrdík.
11:15 Další střelu hostů chytá Tvrdík.
09:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Vojtěch Bečka, asistoval #26 Radim Slunečko (0:2)
09:47 Přesilovou hru využívá faulovaný Bečka.
08:57 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře
07:42 Tlak hostů pokračuje.
06:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #84 Petr Majer (0:1)
06:13 Tečovaná střela na kterou domácí Tvrdík nedosáhl.
06:13 Střela domácí Trojáčka je sražena mimo hřiště.
05:37 Zatím vidíme florbal nahoru dolu.
04:16 Hostující střela těsně mimo.
03:42 Domácí kombinují v útočném pásmu.
02:35 Faul na domácího Martina Dolejše zastavuje akci.
00:40 První střelu hostů chytá Tvrdík.
00:01 Úvodní buly pro Chodov.
00:00 Dobrý den, vítejte u dnešního utkání, ve kterém domácí Došwich přivítá pražský Chodov.