(Trojáček)
  • 60 59:34
    Došwich

FBC Došwich Milevsko - FK Slovan J.Hradec 4:5
branky: 21. Jakub Štván, 35. Martin Dolejš, 44. Martin Dolejš, 60. Martin Dolejš - 18. Václav Křenek, 20. Martin Novák, 26. Jaromír Žák, 41. Jakub Jindra, 49. Jakub Jindra; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 15 - Jakub Rytíř 32; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:2
59:59 Komentář trenéra domácích: V zápase jsme doplatili na zakončení, neproměňování ložených a brejkových situací, přestože po některých akcích zvonila tyč, bylo to málo. Soupeř byl v tomto ohledu daleko efektivnější. Děkujeme skvělým divákům a soupeři.
59:59 Komentář trenéra hostů: Kvalitní a vyrovnané utkání z obou stran. Soupeř si vypracoval spoustu příležitostí ke skórování, které dokázal pochytat výborně chytající brankář. Ke konci zápasu jsme předvedli velmi bojovný a týmový výkon. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 Střely ve třetí třetině: Domácí 16 hostí 6
59:34 Timeout FBC Došwich Milevsko
59:34 GÓL FBC Došwich Milevsko! 4:5
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (4:5)
59:34 Domácí zkouší hru bez golmana.
59:34 Hattrick završil Martin Dolejš.
59:04 Domácí v oslabení hrozí mnohem více než hostí.
58:03 V oslabení se dostal do útoku Martin Dolejš přihrál na bráchu a ten míjí prázdnou kasu.
57:58 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:41 Výtečně Kahoun zachraňuje protiútok hostů.
56:07 Výborná přesilová hra domácích.
54:40 Vyloučen hráč #34 Jaromír Žák družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
53:15 Střelu domácích vyráží Rytíř maskou.
51:44 Tlak domácích narůstá.
50:17 Domácí stálé tlačí, ale nedaří se jim vsítit gól.
48:31 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:5
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra, asistoval #26 Filip Kopřiva (3:5)
47:45 Výtečný MIloš Kahounů tasí další zákrok.
47:27 Vyloučen hráč #10 Kryštof Süsmilich družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře
46:23 Soulek měl na zádech nalepené 2 hráče to mu však nedělalo problém a dostal se ke střele.
45:17 Domácí se dostávájí do varu.
43:45 GÓL FBC Došwich Milevsko! 3:4
43:45 Přesilovou hru domácích využívá Martin Dolejš střelou na zadní tyč.
42:11 Vyloučen hráč #22 Vít Hovorka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
42:11 Přesilová hra domacích.
40:31 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra, asistoval #98 Matěj Chalupa (2:4)
40:31 Smolný začátek pro domácí.
40:01 Buly ve třetí části pro domácí.
39:59 Dnešní utkání sleduje 91 diváků.
39:59 Střely ve druhé části: domáci 7 hosté 7
37:30 Černý se dostal v oslabení ke střele.
36:59 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání
34:21 GÓL FBC Došwich Milevsko! 2:3
34:21 Krásné gesto jsme viděli od střelce gólu Martina Dolejše, který věnoval míček svému dědečkovi.
33:15 Hrůzy přihrávka před bránu na volného Strouhla bohužel neprošla a balón končí mimo.
31:30 Faul na Kahouna.
30:22 Kahoun zastavil míček na brankové čáře.
29:05 Fanoušci podporují domácí borce chorálem: Došwich do toho!!
27:32 Kahoun vytáhl opět úžasný zákrok.
27:01 Trojáček trefuje masku Rytíře.
26:01 Sísa tečoval střelu Strouhla mimo hřiště.
25:03 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #34 Jaromír Žák, asistoval #28 Martin Novák (1:3)
25:03 Hosté se prosazují v oslabení.
24:23 Vyloučen hráč #30 Jakub Jindra družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
23:59 Sísa zkoušel přihrát na Strouhala ale trefil se mimo hřiště.
22:28 Kahoun si výborně postavil bránu. Střela hostí se odrazila od spojnice domácímu gólmanovi mezi nohy.
21:52 Kahoun dnes předvádí fantastické zákroky.
20:51 GÓL FBC Došwich Milevsko! 1:2
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil #11 Jakub Štván, asistoval #29 Adam Černý (1:2)
20:51 Domácí našli recept na Rytíře.První branku domácích střílí Jakub Štván po asistenci Adama Černého.
20:01 Buly pro domácí.
19:59 Střely po první části: domáci:13 hosté:8
19:19 GÓL FK Slovan J.Hradec! 0:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #28 Martin Novák, asistoval #26 Filip Kopřiva (0:2)
19:19 Ze standartní situace na velkém brankovišti se trefuje Novák.
18:20 Domácí zatím nenašli recept na Rytíře. Po třetí v zápase trefili tyč jeho svatyně.
17:45 GÓL FK Slovan J.Hradec! 0:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #51 Václav Křenek, asistoval #28 Martin Novák (0:1)
17:45 Po přihrávce před bránu se prosazuje Křenek.
16:35 Slovan zatím drží vynikající Rytíř.
15:55 Tlak domácích stále pokračuje. Hosté brání a vyhazují.
14:30 Skvělý blok domácího Trojáčka.
13:35 Dlouhý výhoz od Kahouna na Černého neprošel.
13:22 Černý zkoušel najít Strouhala před bránou, pas však neprošel.
12:15 Tlak domácích pokračuje. Gól jsme stále neviděli.
10:50 Strouhal opět v úniku sám na golmana neproměňuje.
09:54 Domácí v plném počtu.
09:50 Z přesilové hry hostů měli více šancí domácí .
08:45 Kahoun vytahuje jeden skvělý zákrok za druhým.
08:14 V oslabení se dostal ke střele Strouhal. Minul.
07:54 Vyloučen hráč #9 Daniel Hrůza družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za blokování florbalky
07:54 Po faulu uvidíme přesilovou hru hostů.
06:02 Strouhal šel sám na golmana, ale trefil jen jeho masku. Štvám z dorážky přestřelil.
05:22 Standartní situace od hostující střídačky.
04:30 Na druhé straně vyráží střelu Kahoun maskou.
04:01 Marek Čáp zkusil střelu z půlky do šibenice hostující gólman však vytáhl skvělý zákrok.
03:00 Štván se pokoušel najít před brankou Adam Černého pas však zastavil hostující obránce.
01:40 První střely domácích se ujímá Martin Dolejš.
00:25 První střela hostů.
00:01 Úvodní buly pro Došwich.
00:00 Dobrý den, vítejte u dnešního utkání, ve kterém domácí Došwich Milevsko přivítá Slovan Jindřichův Hradec.