• 57 56:47
    2
    Daniel KOLÍN

BLACK ANGELS - FBC Štíři Č. Budějovice 7:2
branky: 3. Lukáš Staněk, 9. Thomas Heřmanský, 11. Marek Nachtmann, 11. Lukáš Staněk, 18. Tomáš Čáslava, 51. Matyáš Pik, 53. Tomáš Čáslava - 14. Patrik Holý, 27. Tomáš Brzobohatý; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Šimon Zídek 14 - Kryštof Ernst 33; po třetinách: 5:1, 0:1, 2:0
60:00 Komentář trenéra p. Zalubila: Dnes jsme utrpěli výhru. Po rychlém sledu branek jsme se uspokojili a přestali hrát. Druhá třetina úplně strašná, třetí dobývání betonárky. Jsme rádi za výhru a uvidíme, co bude.
59:59 Komentář trenéra p. Kratochvíla: Zkusili jsme dnes beton, kluci obětavě bojovali a kdybychom byli produktivnější, tak kdo ví... Jsem rád, že končí kvalifikace, trochu si odpočineme a začne pro nás soutěž.
59:59 Střely ve třetí třetině 15.4.
56:47 Vyloučen hráč #64 Daniel Kolín družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
55:47 Nějak není moc o čem psát. Kluci běhají, balónek jezdí po hřišti,...
52:47 Úklidová četa pořadatelů v akci. Hostující brankář se koupe ve vlastním brankovišti.
52:47 Levá pravá, pravá, levá Staněk na Čáslavu a je to šťastných 7
52:46 GÓL BLACK ANGELS! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #79 Lukáš Staněk (7:2)
50:48 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Matyáš Pik, asistoval #9 Marek Fryš (6:2)
50:48 zbytečná malá domů u hostů pramení v 6. gól pro domácí
47:40 Gólman hostů vytáhl další střelu.
46:00 Staněk předložil Pikovi, Pik bohužel do gólmana.
44:36 Blaci se dokážou dostat do zakončení, bohužel od té doby co dali pátý gól, tak šance nekončí od té doby gólem.
42:25 Čejka opět nedává
40:01 Úvodní buly ve třetí třetině pro BA.
39:59 Střely ve druhé třetině: BA 13 ČB 5
39:03 Zídek levituje. Držení míčku ve druhé třetině odhadem 80 ku 20ti pro BA
37:44 Ivo na Toma, skvělý zákrok brankáře hostí
35:09 Veverka v úsporném módu probuzen skákavým míčkem
34:30 Máme zde i ukázku šermu v podání playerů Krahulce a Brzobohatého.
33:25 Budějovičtí v prapodivném obranném valu ve své čtvrtině hřiště.
32:06 Hejda žongluje na půlící čáře
29:51 Staněk do tyče. Korunovace dnešního krále se odkládá
29:40 uspávání hadů v přesilovce BA.
28:38 Vyloučen hráč #80 Tomáš Brzobohatý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zvedání florbalky
26:51 první gólovka druhé periody končí v sítí čakovických
26:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #80 Tomáš Brzobohatý bez asistence (5:2)
25:55 Doposud nejzajímavějším momentem třetiny je diskuze domácího kapitána a jednoho z rozhodčích.
25:23 O zábavu se nám ve druhé třetině stará predevším DJ.
23:07 Druhá třetina zatím bez většího vzrušení
20:50 Vyloučen hráč #9 Marek Fryš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
19:59 Střely po první třetine BA: 12 ČB 7
17:58 GÓL BLACK ANGELS! 5:1
17:58 STANĚK rychlostí nadopovaného ježka míjí stolek časomíry a už zde máme pověstného bůra. Čáslava na jistotu do prázdné klece.
16:23 Müller, Heřmanský a Veverka rozvinuli na polovině soupeře tzv. umbrellu, nicméně, neprší.
13:29 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Patrik Holý, asistoval #39 David Camrda (4:1)
13:29 Holý z brejku poslal černo-bílé bleky včetně brankáře Zídka na párek.
13:02 Komando Staněk, Pik, Čáslava je dnes při chuti. Tentokrát své choutky však neokořenili.
12:32 Po dlouhé době zákrok pro Zídka
11:10 Po úvodní dejme tomu vyrovnané části se andílci chopili kormidla a o osudu utkání je věřme tomu rozhodnuto.
10:38 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
10:38 GÓL BLACK ANGELS! 4:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Lukáš Staněk, asistoval #34 Tomáš Čáslava (4:0)
10:26 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #67 Marek Nachtmann, asistoval #31 Ondřej Mergl (3:0)
08:19 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #78 Thomas Heřmanský, asistoval #34 Tomáš Čáslava (2:0)
02:41 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
02:41 Staněk projel jako nůž máslem hostující obranou a nadýchaným obloučkem na vzdálenější tyč posílá domácí do vedení.
02:28 Domácí Pik narýsoval přihrávku z říše snů. Čáslava bohužel nezavěsil.
01:32 Začátek utkání připomíná dny otevřených dveří, a to na obou stranách
00:00 Dobré poledne dámy a pánové, maminky, tatínci, sestřičky a bratři. Vítám Vás u posledního kola kvalifikace ligy juniorů pro domácí BLACK ANGELS a hosty z jihu Čech.