2:14
    Vojtěch BEČKA
    (Maxa)

FK Slovan J.Hradec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:14
branky: 51. Jakub Píša, 52. Jakub Jindra - 1. Sebastian Maxa, 8. Sebastian Maxa, 11. Petr Majer, 13. Sebastian Maxa, 17. Petr Majer, 27. Aleš Weigner, 39. Martin Brhlík, 39. Petr Majer, 39. Petr Majer, 40. Chi Hieu Nguyen, 41. Jiří Koklar, 45. Petr Majer, 49. Chi Hieu Nguyen, 56. Vojtěch Bečka; rozhodčí: Petr Stejskal - Jaroslav Štolc; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 22 - Jan Hartman 4; po třetinách: 0:5, 0:5, 2:4
60:00 Komentář trenéra domácích Jiřího Prokýška: Dnešní výkon nenavázal na včerejší utkání v Milevsku. Všude jsme byli druzí, a to se pak proti takovému soupeři těžko hraje. Gratulujeme soupeři a budeme vyhlížet další utkání v 1. lize.
60:00 Komentář trenéra hostů Ondřeje Neumana - 'Očekávali jsme to přesně takové a zvládli to s přehledem. Trápí nás kvalitnější koncovka, dnes jsme zahodili spoustu šancí. Teď se jdeme chystat na zápasy, pro které tvrdě trénujeme.
55:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #87 Vojtěch Bečka, asistoval #39 Sebastian Maxa (2:14)
53:04 Vyloučen hráč #27 Jan Pech družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
51:05 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:13
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra bez asistence (2:13)
50:43 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:13
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #31 Jakub Píša bez asistence (1:13)
48:44 Timeout FK Slovan J.Hradec
48:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #15 Chi Hieu Nguyen, asistoval #39 Sebastian Maxa (0:13)
44:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #11 Matěj Netrefa (0:12)
40:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Jiří Koklar, asistoval #87 Vojtěch Bečka (0:11)
39:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #15 Chi Hieu Nguyen bez asistence (0:10)
38:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #50 Aleš Weigner (0:9)
38:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer bez asistence (0:8)
38:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #38 Martin Brhlík z trestného střílení (0:7)
36:21 Vyloučen hráč #84 Petr Majer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou
27:23 Vyloučen hráč #28 Martin Novák družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hra rukou
26:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #50 Aleš Weigner, asistoval #87 Vojtěch Bečka (0:6)
17:00 Vyloučen hráč #51 Václav Křenek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování florbalky
16:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #38 Martin Brhlík (0:5)
12:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #84 Petr Majer (0:4)
10:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
07:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #50 Aleš Weigner (0:2)
00:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #87 Vojtěch Bečka (0:1)