• 60 59:12
    2
    Tomáš MARŠÁL

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové  5:9
branky: 25. Tomáš Poupa, 27. Daniel Kříž, 44. Daniel Kříž, 51. David Cejnar, 60. Marek Svoboda - 18. Filip Čáp, 26. Michal Martinek, 30. Pavel Bartoš, 34. Karel Ponča, 34. Filip Nerad, 42. Filip Nerad, 49. Petr Bartoš, 49. Lukáš Ranný, 52. Ondřej Kloz; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 3:4; využití: 2:2; diváků: 47; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 13, Adam Poláček 0 - Ondřej Bárta 25; po třetinách: 0:1, 2:4, 3:4
60:00 Komentář trenéra Náchoda Jana Čečetky: 'Zápas rozhodla druhá třetina, kdy jsme neproměnili nespočet 100% příležitostí a nechali soupeře svými chybami dát laciné góly. Třetí třetinu jsme hráli vabank a podle toho i odpovídala koncovka utkání. Svým hráčům děkuji opět za poctivě odpracované utkání. Stačí nám zlepšit dva detaily, které nám pomohou k lepším výsledkům. Děkuji soupeři a divákům za utkání.'
60:00 Komentář trenéra Hradce Králové Tomáše Pokorného: 'Dnes konečně dobře odpracovaný zápas. Chyby se vždy najdou, ale oproti předchozím zápasům je to diametrální rozdíl. Dnes zasloužená výhra podpořená dobrým výkonem brankáře. Soupeři děkuji za utkání.'
60:00 Nejlepší hráč Náchoda č. 68 David Cejnar. Nejlepší hráč Hradce Králové č. 69 Ondřej Bárta.
60:00 Střely na branku celkem: Náchod 30 - 22 HK.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Náchod 10 - 9 HK.
59:55 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 Marek Svoboda bez asistence (5:9)
59:55 Levnou ztrátu hostů trestá Marek Svoboda. Využitá přesilovka, 5:9.
59:12 Vyloučen hráč #46 Tomáš Maršál družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
59:08 Martínek s Vykydalem to chtěli zahrát až do kuchyně, Hanuš byl proti.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:30 Hra se spíše dohrává, o vítězi je již dávno rozhodnuto.
56:49 Martínek dnes hraje dobrý zápas. Nyní našel krásným pasem Vykydala, Hanuš se však stačil včas přesunout a jeho pokus lapil.
54:30 Náchodští se snaží o rychlý přechod do útoku, ve snaze však kupí chyby a nabízejí tak Hradci příležitosti. Hra je nyní poněkud rozháraná.
52:53 Domácí teď vyšachovali hradeckou obranu, Daniel Kříž však odkrytou branku netrefil.
51:56 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #55 Ondřej Kloz, asistoval #33 Radek Zezulka (4:9)
51:56 Náchodští zaspali při bránění volného úderu, který Radek Zezulka rychle rozehrál na Ondřeje Kloze a ten se z osy hřiště trefil k tyči. Hodně laciný gól.
50:13 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar bez asistence (4:8)
50:13 S Poupovou střelou i Cejnarovou první dorážkou si ještě Bárta poradil, na druhý Cejnarův pokus však již neměl.
49:29 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
48:45 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Lukáš Ranný, asistoval #98 Filip Nerad (3:8)
48:45 Hradečtí nepřivítali Adama Poláčka v náchodské brance zrovna nejpřívětivěji. S Neradovým pokusem si náchodský brankář sice ještě poradil, na dorážku Lukáše Ranného však již byl krátký.
48:23 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #7 Petr Bartoš, asistoval #97 Vojtěch Nosek (3:7)
48:23 Střídání brankáře. Nový brankář #49 Adam Poláček družstva Florbal Primátor Náchod
48:23 Chybu Náchoda v přechodu do útoku potrestal přesnou ranou do šibenice Petr Bartoš. Využitá přesilovka, 3:7.
47:27 Vyloučen hráč #2 Tomáš Poupa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
46:12 Nepřesnou rozehru Pavla Bartoše vystihl Tomáš Poupa, pálil však jen do břevna.
45:30 Filip Čáp utrpěl u mantinelu nepříjemné zranění kolene. Snad bude v pořádku.
43:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #71 Dominik Jansa (3:6)
43:24 Jansa nastřelil balónek před brankou, kde jej důrazný Daniel Kříž uklidil tam, kam patří. 3:6.
42:50 Pavel Bartoš trefil tyč.
41:57 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Filip Nerad, asistoval #62 Ondřej Koleník (2:6)
41:57 Marku Svobodovi uskočil nahazovaný balónek přímo k Filipu Neradovi, jenž prostřelil zblízka Hanuše.
41:30 Náchodští vysunuli ve třetí třetině vysoko svůj pressink, otevírají se jim však okénka v obraně.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Náchod 15 - 6 HK.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:02 Skvělá spolupráce náchodské trojice Poupa - Kříž - Cejnar skončila opět Bártovým zákrokem z kategorie zázračných.
36:42 Oba týmy hrají v plném počtu.
35:33 Cejnar nyní prověřil Bártu, který jeho střelu vytáhl nad břevno. Hradecký brankář se přiznal k teči, za což mu patří uznání.
34:42 Vyloučen hráč #48 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
34:42 Vyloučen hráč #23 Pavel Bartoš družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
33:41 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Filip Nerad bez asistence (2:5)
33:41 Filip Nerad přidává další branku Hradce a Náchodští jsou nyní zmražení. Co naplat, že ve druhé třetině zatím Náchod střelecky dominuje...
33:06 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #50 Karel Ponča, asistoval #97 Vojtěch Nosek (2:4)
33:06 Náchodská obrana nechala projít Karla Ponču středem hřiště a ten měl 'mezi kruhy' jednoduchou pozici.
31:48 Náchod tlačí, ale zatím bez úspěchu. Kříž teď nedokázal překonat již ležícího Bártu.
30:00 Dnešní utkání sleduje v Plechárně 47 diváků. Děkujeme.
29:59 Co teď všechno hráči Náchoda nedali? Nejprve Poupa spálil dvě tutovky před Bártou a z následné dorážky trefil Jirásek tyč.
29:24 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #81 Michal Martinek (2:3)
29:24 Náchodští zbytečně předrželi balónek v pásmu a hosté je za to trestají. Martínek posunul na Pavla Bartoše a ten zblízka nedal Hanušovi šanci.
28:57 Dobrý pohyb náchodské trojice Cejnar - Kříž - Poupa ukončil až hodně nevybíravým faulem u mantinelu Martínek.
26:44 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #29 Jaroslav Špicner (2:2)
26:44 Daniel Kříž nyní dostal od Špicnera nabito a nemýlil se. 2:2.
26:33 Dobrý výhoz Ondřeje Bárty, ale Martinek nechal balónek za sebou a z šance tak nebylo nic.
25:43 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #81 Michal Martinek, asistoval #97 Vojtěch Nosek (1:2)
25:43 Hosté skvěle vyřešili rychlý kontr a znovu vedou. Nosek v dobré šanci ještě vyšperkoval krásnou přihrávkou na Martínka a ten neměl problém zakončit do odkryté branky.
24:35 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #2 Tomáš Poupa, asistoval #12 Daniel Kříž (1:1)
24:35 Obrovský tlak Náchoda končí brankou. Brejtra sice ještě skvěle vychytal Bárta, díky důrazu Kříže a zakončujícího Poupy však Rytíři přeci jen skórují.
23:24 Tak nyní pasáž nahoru - dolů. Nejprve Noskovu přihrávku netrefil před odkrytou brankou Martínek, poté se dostal na druhé straně do šance Svoboda a následně opět brejk hostí, se kterým si poradil Hanuš.
23:00 Náchod vstoupil do druhé části výrazně aktivněji a díky svému pohybu si vytváří šance. Hradečané jakoby se po přestávce hledali.
20:15 Tomáš Poupa se dostal do samostatného úniku, Bárta však dobře vyjel a jeho nájezd zneškodnil.
20:00 Střely na branku v první třetině: Náchod 5 - 7 HK.
19:19 Filip Nerad se nikým neatakován vytáčel z rohu, Hanušovu branku však těsně minul.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:00 Po sérii nepřesností se ocitl sám před hradeckým brankářem Daniel Kříž, trefil jej však jen do masky.
17:02 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #32 Filip Čáp, asistoval #62 Ondřej Koleník (0:1)
17:02 Hradečtí se přeci jen prosazují. Filip Čáp nenápadnou střelou z půlky, kterou Dominik Hanuš přes clonící hráče neviděl, otevírá skóre dnešního zápasu a využívá ne příliš povedenou přesilovou hru.
16:05 Máme za sebou téměř minutu náchodského oslabení a Hradec se zatím vůbec nedokázal usadit na soupeřově útočné polovině.
15:10 Vyloučen hráč #13 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
15:00 Marek Svoboda nyní podběhl balónek, a i když Lukáše Ranného netrefil, tak bude vyloučen.
14:11 Noskovu střelu tečoval těsně před Hanušem Martinek, náchodský brankář si však poradil.
12:48 Hosté v plném počtu.
11:48 Minuta přesilovky za námi, Náchod je sice v pásmu, ale bez vážnějších šancí.
10:48 Vyloučen hráč #62 Ondřej Koleník družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře
10:30 Svobodovu dobře mířenou dalekonosnou střelu nyní brankář Bárta skvělým reflexivním zákrokem vytěsnil.
09:55 Dominik Hanuš si došel pro vysoký balón a uklidnil hru. Sice u toho naložil svému spoluhráči Martinu Brejtrovi, ale když jde o výsledek...
09:09 Málo střel zatím doputovalo až k brankářům, bránící hráči obou týmů dobře blokují. Filip Čáp nyní orazítkoval v krátkém časovém horizontu hned dva své protihráče.
08:08 Martin Brejtr svojí zadovkou namazal Neradovi, ten však Hanušovu branku minul.
07:15 Parádičku Davida Cejnara sice místní publikum ocenilo, trenéři se ale asi budou tvářit jinak, neboť rtyňský odchovanec připravil svojí zadovkou šanci Hradci. Ta zůstala nevyužita.
06:24 Náchodští nyní se štěstím přehráli vysoký press Hradečanů, Dominik Jansa však pálil z otočky pouze do připraveného brankáře hostů.
04:23 Martin Brejtr vybojoval balónek u mantinelu a servíroval před branku Winterovi, který jeho přihrávku minul. Na druhé straně hrozil z protiútoku Michal Martinek, ale Dominik Hanuš si s jeho střelou poradil.
03:30 Petr Bartoš prošel přes dva náchodské hráče a nahrál dobře postavenému Pončovi, ten však pálil pouze do bloku.
02:25 Hradec vysoko napadá náchodskou rozehrávku a získává tak jednoduše balónky.
01:30 Pavel Bartoš našel krásnou přihrávkou na ose hřiště stojícího Noska, který ve stoprocentní šanci minul.
00:00 Dobrý nedělní večer z náchodské Plechárny. Vítejte u online přenosu zápasu celostátní juniorské soutěže mezi domácím Náchodem a hostujícím Hradcem Králové. Náchod stále živí naději na postup mezi nejlepší dvanáctku týmů v republice, aby se však dostal aspoň do kvalifikačního sýta, tak dnes musí smazat dvougólové manko z prvního vzájemného utkání.