4:7
    Vojtěch BISTRÝ
    (Mikolášek)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:7
branky: 2. Jakub Mikolášek, 14. Tomáš Vlček, 49. Filip Konrady, 58. Vojtěch Bistrý - 3. Petr Majer, 4. Matěj Tabášek, 28. David Horký, 34. Lukáš Kafka, 47. Matěj Netrefa, 51. Lukáš Kafka, 57. Martin Brhlík; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Daniel Dolák 35 - Karel Pergler 27; po třetinách: 2:2, 0:2, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích - Lukáš Kubinec: Chodov prokázal svou nespornou kvalitu, přesto to neměl s námi vůbec jednoduché. Ukázali jsme, že florbal umíme a je jen škoda, že jsme pro vstup do TOP 12 měli takto těžký los, myslím, že bychom tam ostudu neudělali. Děkuji soupeři, rozhodčím, pořadatelům a především našim hráčům za zápas.
60:00 Komentář trenéra hostí - Ondřej Neuman: 'Máme za sebou náročné období, které nás prověřilo víc, než-li jsme si byli ochotni připustit! Plzeň nás vystavila mnoha výzvám, kterým jsme zvyklí čelit až v play-off. To, zda a jak moc nás tato zkušenost posílí budeme zjišťovat v další fázi sezony. Věřím ale, že dnes jsme ukončili krizi, z níž se zrodí velice silný tým.'
59:59 Střely na branku po třetí třetině: Slavia - 9, Chodov - 19
59:24 Poslední půl minuta
58:58 Sledujeme strhující závěr utkání.
58:37 Chodov tlaku odolává
58:03 Slavie nabila nové síly a tlačí soupeře
57:12 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #22 Vojtěch Bistrý, asistoval #8 Jakub Mikolášek (4:7)
57:12 Ve zmatku před brankou se nejlépe zorientoval Bistrý a potvrdil to dorážkou!
56:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #38 Martin Brhlík, asistoval #18 Jiří Koklar (3:7)
56:08 Chodov z protiútoku navyšuje náskok.
55:55 Bistrý se nadějně vytočil, ale Pergler po míčku hbitě skočil.
55:23 Můžeme vidět čím dál tím víc vyhrocených soubojů a situací.
54:47 Dolák teď svůj tým hodně podržel a udržel tak stávající tříbrankový rozdíl.
54:25 Probíhá posledních 5 minut 3. třetiny.
53:12 Dlouho se hraje na polovině Chodova, zatím bez větší šance.
51:59 Brhlík vyzkoušel Dolákovu pozornost.
51:01 Slavie bojuje a několikrát ohrozila Perglerovu branku.
50:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #18 Jiří Koklar (3:6)
50:14 Kafka doráží svoji vlastní střelu a navyšuje skóre.
48:28 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #15 Filip Blažek (3:5)
48:28 Konrady nekompromisně trefuje!
46:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Matěj Netrefa bez asistence (2:5)
46:02 Dufkovu první střelu Dolák zpracoval, ale na dorážku už nestačil.
45:31 Oba týmy hrají na plno a žádný souboj nevypustí.
44:32 Dufek po souboji končí na zemi. Naštěstí se zvedl a odešel po svých na střídačku.
44:31 Zápas se přiostřuje.
43:12 Hašek opět míří nad.
42:06 Chodov tlačí. Slávistická obrana ale odolává.
41:12 Hašek měl na čepeli třetí gól, bohužel mu balonek poposkočil a on minul branku.
40:33 Chodov je v oslabení velmi aktivní.
40:09 Slavie zahajuje přesilovkou.
39:59 Střely na branku po druhé třetině: Slavia - 11, Chodov - 8.
39:21 Vyloučen hráč #11 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
39:21 Netrefa zastavil Stejskalovo únik po mantinelu sekáním a Slavie má další přesilovku.
39:06 Pergler má ke konci třetiny co dělat.
38:52 Med zamířil těsně nad.
38:04 Majer se Slunečkem se vydali proti Dolákovi. Velká šance Chodova nekončí gólem.
37:34 Konrady neproměnil šanci na snížení náskoku.
37:18 Probíhají poslední 3 minuty 2. třetiny.
35:19 Dvě po sobě jdoucí přečíslení Chodova neskončila gólem.
34:16 Slavie se dostává do šancí, ale zatím se jim pořádná koncovka nepovedla.
33:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #85 Jakub Dufek (2:4)
33:07 Tečovaná střela Kafky navyšuje chodovské vedení.
32:32 Dolák opět bezchybně vystoupil proti Majerovi.
32:20 Mikoláškova velká šance končí v chodovském brankáři.
31:27 Chodov je v plném počtu.
30:38 Blažek podražen na půlce hřiště.
30:20 Majer předvedl hezkou individuální akci.
29:27 Vyloučen hráč #11 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:27 Netrefa trefil Beštu v rohu a Slavie má další přesilovku.
28:57 Koklar promáchl před prázdnou bránou.
27:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #87 Vojtěch Bečka (2:3)
27:51 A je tu první využitá přesilovka dnešního zápasu.
27:18 Zatím žádná větší šance ze strany Chodova.
26:13 Vyloučen hráč #60 Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:13 Ostrý souboj u mantinelu posílá Pacandu na trestnou.
25:37 Střela Bistrého našla jen Weignerovo obličej.
24:50 Hra se rychle přelévá ze strany na stranu. Je vidět, že oba týmy chtějí vyhrát.
23:56 Beštovi se nepodařilo obhodit i posledního hráče a míček ztrácí.
22:40 Chodovský kapitán byl téměř sám před slávistickou brankou a stejně se mu nepovedlo zakončit dle jeho představ.
22:09 Slavie ubránila oslabení.
21:54 Stejskalovi se povedlo vyhodit balonek do bezpečnějšího území.
21:33 Po Kafkově střele zazvonila tyčka.
20:10 Hned na úvod budou mít chodovští příležitost zahrát si přesilovku.
20:09 Vyloučen hráč #15 Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
19:59 Střely na branku po první třetině: Slavia - 9, Chodov - 16
19:41 Oslabení ubránil i slávistický tým.
19:22 Chodovský tým je hodně aktivní.
18:30 Pacanda si naběhl až do velkého brankoviště a bohužel tečí netrefil nahození od Blažka.
17:35 Vyloučen hráč #94 Matouš Bešta družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost
17:35 Bešta byl nepřiměřeně hrubý a první přesilovku si vyzkouší i chodovský tým.
17:27 Dolák svoji chybu odčinil vychytáním nájezdu!!
17:26 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #26 Radim Slunečko.
17:26 Dolák omylem opustil brankoviště a Slunečko na něj pojede trestné střílení.
17:00 Majer zamířil z nulového úhlu a o konstrukci branky vyletěl ven.
16:44 Chodov ubránil i druhé oslabení.
16:26 Majer zkusil v oslabení potrápit Doláka.
15:56 Chodov má rozehrávku ve slávistickém rohu.
15:48 Slavie postupně zakládá útok.
15:19 Majer se neohroženě vydal do soupeřova rohu.
14:52 Uvidíme jestli domácí využijí druhou přesilovku.
14:44 Vyloučen hráč #94 Ondřej Valenta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:44 Valenta neudržel nervy na uzdě a poslal Konradyho na chodovskou střídačku.
13:49 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #83 Tomáš Vlček, asistoval #92 Vojtěch Porazil (2:2)
13:49 Vlčkův neomylný backhand trefuje růžek Perglerovy branky.
13:43 Chodov ustál oslabení
13:05 Slavie hraje trpělivě a golman zatím všechny pokusy o vyrovnání zneškodnil.
11:43 Vyloučen hráč #26 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:43 Souboj u mantinelu odměňuje Slunečka dvouminutovým trestem.
11:39 Bečka promáchl.
09:15 Slávistická obrana si tak úplně nerozuměla a vyslala samotného Slunečka proti Dolákovi. Ten se ale nenechal napálit a nedal mu šanci zakončit.
08:20 Buzický tečoval před bránou, chodovský brankář byl ale připraven.
05:57 Stejskal se snažil protlačit míček na střed, ale nepřekonal chodovského obránce.
05:16 Dolákův další skvělý zákrok proti Dufkovi.
05:00 K Haškovi se odrazil balonek, ale bohužel zamířil těsně nad.
04:39 Rychlý protiútok Blažka zastavila nepřesná přihrávka.
03:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Matěj Tabášek, asistoval #86 Marek Bubeníček (1:2)
03:52 Chodovští ztečovanou střelou z rozehrávky otáčí zápas na 2:1
03:11 Dolák vychytal Slunečka!
02:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer, asistoval #26 Radim Slunečko (1:1)
02:16 Pohotovost v rozehrávce odměnila chodovský tým vyrovnávacím gólem.
01:47 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #15 Filip Blažek (1:0)
01:47 MIkolášek se stává prvním střelcem utkání!
01:19 Konrady nevyužil přečíslení a zamířil chodovskému golmanovi mezi prsa.
00:57 První Dolákův zákrok.
00:01 Úvodní vhazování vyhrává domácí družstvo a ihned můžeme vidět aktivní přístup k zápasu od obou týmů.