4:7
    Jan ČERNÝ
    (Lipár)

Sportovní klub Fbc Most - SK BIVOJ LITVÍNOV B 4:7
branky: 2. Petr Řeháček, 3. Roman Miškolci, 16. Roman Miškolci, 30. Jakub Lafek Šimandl - 5. Viktor Hocelík, 10. Jan Černý, 18. Jaroslav Kropáček, 21. Jaroslav Kropáček, 30. Jaroslav Kropáček, 39. Petr Řeháček, 44. Jan Černý; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Ondřej Lovacký; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Lenko 21 - Jiří Vybíral 20; po třetinách: 2:2, 2:3, 0:2
44:55 Kropáček též míjí ale jen těsně
44:03 Krejčí míjí prázdnou branku střelou přes celé hřiště
43:25 Sypači bez golmana
43:21 Timeout Sportovní klub Fbc Most
43:21 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV B! 4:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #35 Jan Černý, asistoval #24 Jakub Lipár (4:7)
39:15 těžký závar před brankou sypačů, Werner s Černým však neproměňují
38:56 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV B! 4:6
Vlastní branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #10 Petr Řeháček (4:6)
38:45 Kocurkovo střelu Gigi vyráží helmou
30:00 střely na branku ve druhé části Sypači 8 Bivoj 10
29:32 divoká poslední minuta druhé třetiny...
29:30 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 4:5
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #16 Jakub Lafek Šimandl, asistoval #10 Petr Řeháček (4:5)
29:06 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV B! 3:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #12 Jaroslav Kropáček, asistoval #25 Viktor Hocelík (3:5)
24:25 Jelínek přihrává na Lafka, který nabíhá k levé tyči, ale Werner přihrávku vystihl a vypích
23:11 Jelínek střílí z první, myslím, že to byla tyč
20:40 druhá přesilovka Bivoje využita a pruhovaní poprvé vedou
20:39 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV B! 3:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #12 Jaroslav Kropáček, asistoval #10 Jan Werner (3:4)
20:08 Vyloučen hráč #77 Lukáš Ledvina družstva Sportovní klub Fbc Most na 2 minuty za sekání
18:40 nejsem si zcela jist, ale vypadalo to, že Werner trefil tyčku
17:14 krásný ťukec Hocelík - Černý - Kropáček- branka
17:13 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV B! 3:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #12 Jaroslav Kropáček, asistoval #35 Jan Černý (3:3)
15:54 volný úder Bivoje z hranice velkého brankoviště, rozehrávku na stranu zblokoval Řeháček
15:33 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 3:2
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #19 Roman Miškolci, asistoval #9 Jiří Jelínek (3:2)
15:00 střely na branku v první části Sypači 9 Bivoj 10
13:35 koukám na střídačky a na straně Bivoje je jasná převaha, mají 6 chlapů na střídání oproti Sypačům, ti mají dva. Bivoj by měl z tohoto faktu těžit,
12:24 Černý neproměnil 99% šanci, z hranice brankoviště přestřelil odkrytou branku
10:00 a začínáme odznova ...
09:22 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV B! 2:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #35 Jan Černý, asistoval #25 Viktor Hocelík (2:2)
08:10 Pecháček trefuje břevno
04:26 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV B! 2:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #35 Jan Černý (2:1)
03:26 Vyloučen hráč #10 Petr Řeháček družstva Sportovní klub Fbc Most na 2 minuty za blokování florbalky
03:11 Bivoj má výhodu a hraje v šesti
02:26 sypačům stačili dva brejky a už vedou velmi rychle o dvě branky
02:25 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 2:0
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #19 Roman Miškolci, asistoval #16 Jakub Lafek Šimandl (2:0)
01:33 GÓL Sportovní klub Fbc Most! 1:0
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #10 Petr Řeháček, asistoval #16 Jakub Lafek Šimandl (1:0)
00:00 úvodní buly vyhrál Bivoj a kombinují celou minutu kolem mostecké branky