2:6
    Martin STEJSKAL
    (Chvojka)

Florbal Teplice B - Florbal Ústí C 2:6
branky: 9. Ondřej Kus, 35. Adam Betka - 26. Martin Tůma, 27. Martin Tůma, 33. Martin Tůma, 36. Martin Tůma, 38. Martin Tůma, 45. Martin Stejskal; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Jan Vacín; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Daniel Weiss 21 - Radek Syrový 27; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:4
44:59 GÓL Florbal Ústí C! 2:6
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #24 Martin Stejskal, asistoval #30 Jiří Chvojka (2:6)
44:59 Poslední gól střílí někdo jiný než Tůma
42:54 Michal Novotný ze sebe udělal sloup a Šifalda z Ústí se od něj odrazil.
42:53 Vyloučen hráč #26 Michal Novotný družstva Florbal Teplice B na 2 minuty za bránění ve hře
40:30 Tento match můžeme přejmenovat na Florbal Teplice B verus Martin Tůma
37:36 Tůma školí !!! Sám obešel dva beky Teplic a sám před Weissem mu posílá míček k tyči
37:35 GÓL Florbal Ústí C! 2:5
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #50 Martin Tůma, asistoval #30 Jiří Chvojka (2:5)
35:24 Teď si hráči Ústí rozebrali obranu Teplic a poslední kdo se dotknul míčku byl opět . . . .
35:23 GÓL Florbal Ústí C! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #50 Martin Tůma, asistoval #24 Martin Stejskal (2:4)
34:21 Teprve druhá střela Teplic na branku znamená snižující gól. A třeba je to nakopne
34:20 GÓL Florbal Teplice B! 2:3
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil #32 Adam Betka, asistoval #11 Tomáš Weiss (2:3)
32:03 Tři góly Ústí a Tůma má hatrick
32:02 GÓL Florbal Ústí C! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #50 Martin Tůma bez asistence (1:3)
30:00 Na střely po druhé třetině 7:9 pro hosty
29:59 Tato třetině je ze strany domácích špatná. Přestali běhat, rozehrávaj složitě a dělaj u toho chyby
28:30 Světlý okamžik Teplic. Slavek Weiss prošel celým hřištěm, ale orazítkoval pouze břevno golmana Syrového a jeho dorážku už golman chytil
26:04 GÓL Florbal Ústí C! 1:2
25:01 GÓL Florbal Ústí C! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí C vstřelil #50 Martin Tůma bez asistence (1:1)
22:30 V těchto fázích jakoby Teplicím došly síly a drží je svými skvělými zákroky golman Dan Weiss
15:00 Hezkej zápas v kterém zatím tahají za nitky spíše domácí hráči. I střelecky jsou velice aktivní Teplice a vedou na střely 16:7
08:04 A ze střelecké aktivity Teplic se zrodil i první gól. Po střele Derky golman míček neudržel a Kus v pohodě doráží
08:03 GÓL Florbal Teplice B! 1:0
Branku družstva Florbal Teplice B vstřelil #64 Ondřej Kus, asistoval #58 Jakub Derka (1:0)
06:30 Tento zápas je o něčem jiném než předchozí. Teplice jsou zatím střelecky aktivnější, ale většinou to jsou střely z uctivé vzdálenosti, které golmanovi Ústí nedělaj problémy