45
  • 45 44:50
    Panthers Praha

Panthers Praha B - XPS Network Tatran Střešovice B 2:4
branky: 8. Jakub Petr, 25. David Zelinka - 6. Lukáš Zvoník, 10. Ondřej Sihelský, 16. Martin Krejčí, 19. Lukáš Zvoník; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Lukáš Hušek ? - Jan Buzík ?, Tomáš Jurco ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:0
44:50 Timeout Panthers Praha B
39:05 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Kučera družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
35:17 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Kučera družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za hrubost
35:17 ošklivý faul ,tohle do florbalu nepatří, snad vyloučení poslouží jako prostředek pro zklidnění vášní
29:59 nehledě na nepříznivý vývoj skóre, předvádí Panthers v čele s Urbanem líbivý florbal a statečně vzdorují kvalitativní převaze Tatranu,
24:04 GÓL Panthers Praha B! 2:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #67 David Zelinka z trestného střílení (2:4)
22:53 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Tomáš Jurco družstva XPS Network Tatran Střešovice B
21:32 Filip Urban právě nasadil Machovi neuvěřitelné gáje.
18:53 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 1:4
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #59 Lukáš Zvoník, asistoval #15 Ondřej Sihelský (1:4)
18:42 Vyloučen hráč #78 Matěj Ďurina družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:31 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 1:3
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #9 Matyáš Padevět (1:3)
12:07 Urban kouzlí. Zatím nejlepší na hřišti, usiluje o svoje repre angažmá.
09:51 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 1:2
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #15 Ondřej Sihelský bez asistence (1:2)
08:04 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Kučera družstva XPS Network Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:27 GÓL Panthers Praha B! 1:1
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #19 Jakub Petr, asistoval #96 Filip Urban (1:1)
05:19 GÓL XPS Network Tatran Střešovice B! 0:1
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice B vstřelil #59 Lukáš Zvoník, asistoval #9 Matyáš Padevět (0:1)