• 45 44:51
    2
    Vojtěch KOS

FBC Draci Říčany - FC Bučis Team 5:11
branky: 7. Vojtěch Honzák, 8. Vítězslav Špok, 15. Vítězslav Špok, 36. David Tománek, 42. Ondřej Kubeš - 1. Jakub Kolář, 2. Matyáš Bóday, 2. Matěj Štrobach, 3. Šimon Pavlíček, 3. Šimon Pavlíček, 3. Kryštof Počta, 9. Tomáš Hájek, 14. Šimon Pavlíček, 25. Tomáš Hájek, 26. Jan Wald, 39. Jan Wald; rozhodčí: Michael Zeman - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: František Lerch ? - Marek Juna ?; po třetinách: 3:8, 0:2, 2:1
44:51 Vyloučen hráč #91 Vojtěch Kos družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání
41:51 GÓL FBC Draci Říčany! 5:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #27 Daniel Dřízhal (5:11)
38:58 GÓL FC Bučis Team! 4:11
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #88 Jan Wald z trestného střílení (4:11)
35:11 GÓL FBC Draci Říčany! 4:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (4:10)
25:20 GÓL FC Bučis Team! 3:10
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #88 Jan Wald, asistoval #16 Šimon Pavlíček (3:10)
24:24 GÓL FC Bučis Team! 3:9
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #14 Tomáš Hájek, asistoval #21 Marek Juna (3:9)
14:50 GÓL FBC Draci Říčany! 3:8
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #22 Jan Hanzal (3:8)
13:00 GÓL FC Bučis Team! 2:8
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #13 Matěj Kolář (2:8)
08:58 GÓL FC Bučis Team! 2:7
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #14 Tomáš Hájek bez asistence (2:7)
07:00 GÓL FBC Draci Říčany! 2:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #11 Ondřej Kubeš (2:6)
06:32 GÓL FBC Draci Říčany! 1:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #27 Daniel Dřízhal (1:6)
02:32 GÓL FC Bučis Team! 0:6
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #99 Kryštof Počta, asistoval #97 Štěpán Novák (0:6)
02:23 GÓL FC Bučis Team! 0:5
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #88 Jan Wald (0:5)
02:20 GÓL FC Bučis Team! 0:4
01:52 GÓL FC Bučis Team! 0:3
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #25 Matěj Štrobach, asistoval #5 Lukáš Holas (0:3)
01:28 GÓL FC Bučis Team! 0:2
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #9 Matyáš Bóday, asistoval #99 Kryštof Počta (0:2)
00:13 GÓL FC Bučis Team! 0:1
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil #93 Jakub Kolář, asistoval #16 Šimon Pavlíček (0:1)