44
  • 44 43:41
    Draci

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - FBC Draci Říčany 3:4
branky: 12. Adam Lešuk, 38. Pavel Paulát, 40. Martin Eliáš - 6. Jakub Jezbera, 30. Tomáš Zicha, 40. Jan Hanzal, 41. Vítězslav Špok; rozhodčí: Dominik Dolejš - Hynek Mošna; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Petr Eibl ? - František Lerch ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:2
43:41 Timeout FBC Draci Říčany
40:31 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
40:31 GÓL FBC Draci Říčany! 3:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #49 David Tománek (3:4)
39:56 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #11 Martin Eliáš, asistoval #2 Pavel Zít (3:3)
39:42 GÓL FBC Draci Říčany! 2:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #22 Jan Hanzal, asistoval #49 David Tománek (2:3)
37:54 Vyloučen hráč #21 David Zeman družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za zvedání florbalky
37:10 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #3 Pavel Paulát, asistoval #8 Roman Major (2:2)
36:38 Vyloučen hráč #47 Oliver Mahr družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za zvedání florbalky
29:27 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #66 Tomáš Zicha, asistoval #5 Vítězslav Špok (1:2)
20:15 Vyloučen hráč #15 Filip Nevický družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování florbalky
11:03 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #71 Adam Lešuk, asistoval #11 Martin Eliáš (1:1)
05:16 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #97 Jakub Jezbera bez asistence (0:1)