(Lubina)
  • 44 43:23
    2

FBC Draci Říčany - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:7
branky: 14. David Tománek, 43. Vítězslav Špok, 44. Ondřej Kubeš - 5. Marek Paštika, 6. Jakub Jestříbek, 13. Šimon Jakub Král, 17. Jan Prošek, 24. Šimon Jakub Král, 24. Jonáš Obermann, 32. Tadeáš Doucha; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Knap; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: František Lerch ? - Matyáš Lorenc ?; po třetinách: 1:3, 0:3, 2:1
43:47 GÓL FBC Draci Říčany! 3:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #71 Adam Lubina (3:7)
43:23 Vyloučen hráč #92 Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
42:55 GÓL FBC Draci Říčany! 2:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #11 Ondřej Kubeš (2:7)
38:57 Timeout FBC Draci Říčany
36:21 Vyloučen hráč #49 David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Tadeáš Doucha bez asistence (1:7)
23:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #76 Matěj Roman Šaroch (1:6)
23:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #75 Šimon Jakub Král bez asistence (1:5)
16:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #34 Jan Prošek, asistoval #76 Matěj Roman Šaroch (1:4)
13:16 GÓL FBC Draci Říčany! 1:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek z trestného střílení (1:3)
12:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #75 Šimon Jakub Král, asistoval #91 Jakub Jestříbek (0:3)
05:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #91 Jakub Jestříbek, asistoval #20 Denis Dvořáček (0:2)
04:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #9 Marek Paštika, asistoval #76 Matěj Roman Šaroch (0:1)