3

2

3.

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - TJ Sokol Královské Vinohrady 8:7pn
branky: 5. Roman Major, 7. Adam Lešuk, 21. Jiří Dolejš, 24. David Zeman, 30. Adam Lešuk, 35. Pavel Paulát, 35. Martin Eliáš, N Martin Eliáš - 3. Šimon Jakub Král, 8. Ondřej Zelený, 28. Viktor Císař, 29. Matěj Roman Šaroch, 39. Tadeáš Doucha, 43. Šimon Jakub Král, 45. Jan Pinkas; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: David Křeček ? - Alexandre Bouazra ?; po třetinách: 2:2, 3:2, 2:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč #11 Martin Eliáš a vstřelil rozhodující gól (8:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #5 Ondřej Zelený a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč #3 Pavel Paulát a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #34 Jan Prošek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč #71 Adam Lešuk a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #75 Šimon Jakub Král a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Jan Pinkas, asistoval #92 Tadeáš Doucha (7:7)
42:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #75 Šimon Jakub Král, asistoval #18 Richard Kellenberger (7:6)
41:27 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
38:23 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
38:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #87 Matěj Roman Šaroch (7:5)
36:16 Vyloučen hráč #63 Martin Rajniš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání
34:19 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 7:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #11 Martin Eliáš bez asistence (7:4)
34:08 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 6:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #3 Pavel Paulát bez asistence (6:4)
31:35 Vyloučen hráč #92 Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
30:35 Vyloučen hráč #11 Martin Eliáš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
29:31 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #5 Ondřej Zelený.
29:16 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 5:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #71 Adam Lešuk, asistoval #11 Martin Eliáš (5:4)
28:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #87 Matěj Roman Šaroch, asistoval #5 Ondřej Zelený (4:4)
27:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #86 Viktor Císař, asistoval #26 Jan Pinkas (4:3)
23:34 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 4:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #21 David Zeman bez asistence (4:2)
20:15 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #18 Jiří Dolejš, asistoval #3 Pavel Paulát (3:2)
11:34 Vyloučen hráč #92 Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
07:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #5 Ondřej Zelený, asistoval #26 Jan Pinkas (2:2)
06:13 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:1
04:50 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #8 Roman Major, asistoval #3 Pavel Paulát (1:1)
02:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #75 Šimon Jakub Král, asistoval #26 Jan Pinkas (0:1)