• 45 44:11
    3:4
    (Hejzlar)

Viking TJ Kobylisy - Floorball Club FALCON 3:4
branky: 18. Vojtěch Karnet, 23. Jiří Kračman, 32. Matěj Víšek - 26. Matyáš Bočan, 28. Jakub Došek, 34. Jan Plášil, 45. Jakub Veselý; rozhodčí: Filip Bollardt - René Gabesam; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Bittner ? - Martin Vocílka ?; po třetinách: 0:0, 2:2, 1:2
44:59 Domácí ve velmi oslabené sestavě nakonec neberou ani bod
44:11 GÓL Floorball Club FALCON! 3:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #78 Jakub Veselý, asistoval #77 Jakub Hejzlar (3:4)
44:11 Hosté po šťastném odraze otáčí zápas na svou stranu. Golf s tím očividně není spokojen
35:29 Nebezpečný Golf, pozorný brankář
35:01 Vyloučen hráč #54 Jan Korbel družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
34:35 Domácí v šanci 1:1 opět do bloku
33:38 GÓL Floorball Club FALCON! 3:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #98 Jan Plášil, asistoval #54 Jan Korbel (3:3)
33:38 Mac na párku, hosté srovnávají
32:27 Golf svojí neuvěřitelnou technikou vybojoval přesílu. Ta však byla po konzultaci rozhodčích zrušena
31:01 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #52 Vít Komorný (3:2)
31:01 A lopta už sa trepetá v sieti
30:52 Vyloučen hráč #78 Jakub Veselý družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
30:52 Tak teď by se mohli konečně domácí trochu předvést
30:11 Golf řídí svým melodickým hlasem obrannou hru domácích
29:37 Pýtý velmi důrazně u mantinelu. Málem jsem si ho spletl s Gudasem
27:34 Klid se z Kočákovy tváře pomalu vytrácí
27:07 GÓL Floorball Club FALCON! 2:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #28 Jakub Došek bez asistence (2:2)
26:36 Vyloučen hráč #44 Petr Dohnal družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
26:36 Pýtý bohužel musel uhasit závar před vlastní brankou. Za tuto sekeru by se nemuseli stydět ani severští dřevorubci
25:34 GÓL Floorball Club FALCON! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #42 Matyáš Bočan, asistoval #78 Jakub Veselý (2:1)
25:34 Hráč číslo 42 láme Hašanovo kouzlo. Bárny se usmívá číslu střelce...
24:21 K neduhům mládí patří i neustálé opakování myšlenky. Opět neskutečný Hašan
23:02 Na domácí match se přišel ke stolku podívat i Báááááááárny
22:05 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #5 Jiří Kračman, asistoval #4 Alexander McIntosh (2:0)
22:05 Tak toto bola naozaj pekná akcia. Mac ťuknul Golfovi a ten trefuje z půlky na milimetr přesně mezeru v postavení hostujícího brankáře
21:01 Golf na centru neuvěřitelný
20:02 A opět skvěle Hašan!
19:31 Víšek neskutečná koupelna
18:54 Golfův pověstný backhand bohužel nenašel svůj cíl
17:14 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #69 Vojtěch Karnet, asistoval #11 Matěj Víšek (1:0)
17:14 Vojta tváří v tvář brankáři vymetl všechny pavučiny
17:01 Mac je zpět a připraven trhat
16:11 Hašan s lehkými problémy
15:00 Vyloučen hráč #4 Alexander McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
14:23 Tak z tohohle místa bych to musel dát snad i já. Hráč hostů ale očividně ne
12:31 Brankář hostů se asi inspiroval domácím Hašanem a zneškodnil nebezpečnou Kropíkovu ránu
10:53 Všichni duchové v Šatně vypitých piv právě vstoupily do Hašana, za jehož reflex pravačkou by se nemuseli stydět ani brankáři SSL
10:21 Pýtý prostřelil všechno, tedy až na Golfa, kterému označkoval zadní část těla
09:55 Z předváděné hry jsem zmatený jako z nového DPH na pivo
09:22 Mc zachránil Hašanovi čistý štít
07:44 Časoměřič právě zívá u své práce, asi by to chtělo fíka
07:08 Standartka domácích jako tradičně na prvním blokujícím hráči
05:45 Golf s Pýtým právě neskutečně vyťukali hostující obranu
03:51 Domácí hvězda Jirka Golf Kračman právě vyslal nebezpečnou jedovku z půlky hřiště. Bohužel netrefila branku asi o dva metry
03:21 Hašan opět neskutečně! Tentokrát ho prověřil vlastní obránce PýTý
01:46 Na domácích je zatím vidět lehká nejistota, možná z domácího prostředí?
00:53 Hašan si připisuje svůj první jistý zákrok