9:2
    Lukáš LÁNÍK
    (Baloun)

BK REAL ROUDNICE n/L - TJ Lokomotiva Louny B 9:2
branky: 3. Lubor Hanžl, 5. Richard Hartmann, 12. Jiří Šolta, 16. Richard Hartmann, 26. Jiří Hádek, 32. Jiří Hádek, 32. Lubor Hanžl, 33. Jaroslav Gabriel, 38. Matěj Slaba - 32. Marek Svoboda, 43. Lukáš Láník; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 4:4 + Jan Herink 5 + Jan Prokeš + 5; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Matěj Fišer 8, Matěj Fišer 6, Matěj Fišer 7 - Lukáš Janouch -1, Lukáš Janouch 5, Lukáš Janouch -1, Tomáš Pikl 9; po třetinách: 3:0, 2:0, 4:2
42:47 Vyloučen hráč #42 Jan Urban družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování
42:43 GÓL TJ Lokomotiva Louny B! 9:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #77 Lukáš Láník, asistoval #72 Jan Baloun (9:2)
37:52 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 9:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #27 Matěj Slaba, asistoval #18 Daniel Pilař (9:1)
37:36 Vyloučen hráč #77 Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za nesportovní chování
35:48 Vyloučen hráč #31 Pavel Turza družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:33 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 8:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #37 Jaroslav Gabriel, asistoval #42 Jan Urban (8:1)
32:33 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Tomáš Pikl družstva TJ Lokomotiva Louny B
31:54 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 7:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #9 Lubor Hanžl, asistoval #18 Daniel Pilař (7:1)
31:25 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 6:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #38 Jiří Hádek, asistoval #21 Richard Hartmann (6:1)
31:15 GÓL TJ Lokomotiva Louny B! 5:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny B vstřelil #34 Marek Svoboda, asistoval #4 Jakub Laurich (5:1)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Janouch družstva TJ Lokomotiva Louny B
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matěj Fišer družstva BK REAL ROUDNICE n/L
27:01 Vyloučen hráč #42 Jan Urban družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost
25:24 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #38 Jiří Hádek, asistoval #25 Jiří Šolta (5:0)
23:26 Vyloučen hráč #10 Michal Paseka družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:52 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Richard Hartmann, asistoval #30 Jan Rott (4:0)
14:18 Vyloučen hráč #7 Jan Prokeš družstva TJ Lokomotiva Louny B na 5 minuty za nesportovní chování
14:18 Vyloučen hráč #7 Jan Prokeš družstva TJ Lokomotiva Louny B do konce utkání
12:34 Vyloučen hráč #16 Jan Herink družstva TJ Lokomotiva Louny B na 5 minuty za hrubost
11:34 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Jiří Šolta, asistoval #21 Richard Hartmann (3:0)
07:21 Vyloučen hráč #13 Petr Kolovratník družstva TJ Lokomotiva Louny B na 2 minuty za nesportovní chování
04:37 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Richard Hartmann, asistoval #38 Jiří Hádek (2:0)
02:53 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #9 Lubor Hanžl, asistoval #40 Marcel Holíček (1:0)