6:2
    Aneta PERNÁ
    (Matušková)

SK Florbal Benešov - TJ Kobylisy 6:2
branky: 12. Anna Balíková, 20. Anna Balíková, 25. Kateřina Filipová, 38. Simona Matušková, 40. Simona Matušková, 44. Aneta Perná - 29. Tereza Havlíčková, 30. Petra Vondráčková; rozhodčí: Martin Draxler - Petr Bartáček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jitka Morávková 25 - Tereza Deverová 20; po třetinách: 1:0, 2:2, 3:0
44:59 Komentář TJ Kobylisy - Jílková : Děkujeme soupeřům za zápas, těšíme se na nedělní utkání. Soupeřky na rozdíl od nás více využívaly šance.
44:59 Komentář SK Florbal Benešov - Heralová: Děkujeme soupeři za férově odehrané utkání. Doufáme, že stejný výsledek předvedeme i v následujících zápasech.
44:59 Počet střel na branku za 2.třetinu: 9:6
43:47 GÓL SK Florbal Benešov! 6:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #24 Aneta Perná, asistoval #27 Simona Matušková (6:2)
39:15 GÓL SK Florbal Benešov! 5:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #27 Simona Matušková, asistoval #24 Aneta Perná (5:2)
38:31 Timeout TJ Kobylisy
38:31 Vyloučen hráč #28 Kristýna Heralová družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:15 GÓL SK Florbal Benešov! 4:2
29:59 Počet střel na branku za 2.třetinu: 11:13
29:46 GÓL TJ Kobylisy! 3:2
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil #95 Petra Vondráčková, asistoval #14 Karolína Břoušková (3:2)
28:37 GÓL TJ Kobylisy! 3:1
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil #47 Tereza Havlíčková, asistoval #8 Zuzana Kusovská (3:1)
24:01 GÓL SK Florbal Benešov! 3:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #93 Kateřina Filipová, asistoval #24 Aneta Perná (3:0)
19:12 GÓL SK Florbal Benešov! 2:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Anna Balíková bez asistence (2:0)
14:59 Počet střel na branku za 1.třetinu: 6:8
11:32 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Anna Balíková, asistoval #9 Lenka Barková (1:0)