8:4
    Jiří HAVRDA
    (Pavlata)

FBC Česká Lípa - SCC SEMILY 8:4
branky: 2. Richard Šulc, 8. Oliver Alexander Brodský, 15. Oliver Alexander Brodský, 16. Antonín Stárek, 20. Antonín Stárek, 24. Richard Šulc, 34. Jiří Astaloš, 35. Richard Šulc - 3. Matěj Pavlata, 9. Petr Farský, 37. Jakub Strnad, 43. Jiří Havrda; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Kněžour 10 - Martin Forman 17; po třetinách: 3:2, 3:0, 2:2
44:59 Děkujeme Vám za sledování dnešního onlajnu, doufáme, že se Vám líbil, a přeji příjemný zbytek neděle všem!!! A příště znovu u faktů s Honzou!
44:45 Naděje umírá jako poslední... ale vypadá to, že konec se blíží....
43:37 COMEBACK IS REAL!!! LETS GO SEMILY!
43:00 Včera jsem slíbil mojí kamarádce, že jí dám v komentářích shoutout. Takže Vám jen chci oznámit, že jsem včerejšek údajně strávil s nejhezčí holkou v Liberci. Takhle stačí?
42:54 GÓL SCC SEMILY! 8:4
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #88 Jiří Havrda, asistoval #10 Matěj Pavlata (8:4)
40:44 Vyloučen hráč #14 Tomáš Chmelík družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání
40:00 Příkaz Dejvovi zněl jasně - nenech se o..bat!!
37:20 Jak jsme se před pár vteřinami dozvěděli od jednoho ze semilských, když hráč 'couvá jak de..l', neměl by obdržet dvouminutový trest s kódem 915 - nedovolená vzdálenost.
37:07 Fakt č. 3: Značka UNIHOC byla založena v roce 1969 ve Švédsku. Její zakladatel: Carl-Åke Ahlqvist.
36:34 GÓL SCC SEMILY! 8:3
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #3 Jakub Strnad, asistoval #14 Tomáš Chmelík (8:3)
36:03 Vyloučen hráč #88 Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
35:00 Florballový míček původně sloužil jako tréninková pomůcka amerických baseballistů. Děrovaný plastový míček totiž neničil už beztak velmi zkoušené lokty nadhazovačů a zároveň si zachoval kvalitní letové vlastnosti. Díky děrování na něj nepůsobil velký odpor vzduchu a i přes značně nízkou váhu dobře držel trajektorii letu. Tak tedy vznikl florballový míček.
34:19 GÓL FBC Česká Lípa! 8:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #30 Richard Šulc, asistoval #12 Antonín Stárek (8:2)
33:52 GÓL FBC Česká Lípa! 7:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Jiří Astaloš, asistoval #12 Antonín Stárek (7:2)
32:50 VÍTE, ŽE... nejvíce trestných minut v mezistátním florbalovém utkání padlo mezi Německem a Maďarskem na MS 2004 - 41 trestných minut?
30:01 V přestávkovém programu se nám předvedli na hřišti dva liberečtí snajpři, Filip Radostný a Honza Šusta.
29:59 Během posledních pár minut byla možnost vidět velmi dobré šance na obou stranách.
29:05 Zápas začíná nabírat na obrátkách.
27:01 Timeout SCC SEMILY
23:31 GÓL FBC Česká Lípa! 6:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #30 Richard Šulc, asistoval #33 Oliver Alexander Brodský (6:2)
23:31 Hráči České Lípy se snaží hrát velmi takticky, drží se na míčku ve vlastní třetině a hodně a přesně si nahrávají.
22:00 Máme za sebou skoro polovinu druhé třetiny a celkem v této třetině šly tři střely na obě branky dohromady.
19:35 GÓL FBC Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 Antonín Stárek, asistoval #30 Richard Šulc (5:2)
18:20 Nevím, co více k tomuto zápasu dodat... Momentálně jediné, na co myslím, je oběd, který jsem si zapomněl doma.
15:50 Hráči Semil si museli verbálně připomenout, že hrají přesilovku.
15:42 GÓL FBC Česká Lípa! 4:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 Antonín Stárek bez asistence (4:2)
15:19 Atmosféra nulová. Jako na funuse.
14:50 GÓL FBC Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Oliver Alexander Brodský, asistoval #12 Antonín Stárek (3:2)
14:36 Vyloučen hráč #43 Tomáš Ort družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
13:50 Obě mužstva asi zapomněla, že by se na bránu mělo při florbale střílet...
12:15 A znovu.
11:22 A máme to tu znovu - neustálé nahrávání za brankou.
09:00 Hráči České Lípy se snažili unavit soupeře nahráváním míčku za brankou. podařilo se
08:03 GÓL SCC SEMILY! 2:2
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #16 Petr Farský, asistoval #3 Jakub Strnad (2:2)
07:36 GÓL FBC Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Oliver Alexander Brodský, asistoval #30 Richard Šulc (2:1)
02:34 GÓL SCC SEMILY! 1:1
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #10 Matěj Pavlata, asistoval #77 Lukáš David (1:1)
01:09 GÓL FBC Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #30 Richard Šulc, asistoval #93 Jakub Kněžour (1:0)