44
  • 44 43:40
    Turnov

TJ Turnov - SCC SEMILY 6:5
branky: 6. Emil Hejduk, 7. Emil Hejduk, 18. Jan Bobek, 36. Lukáš Hlavnička, 40. Jan Bobek, 42. Jaroslav Šmída - 17. Petr Farský, 28. Tomáš Navrátil, 36. Milan Mládek, 36. Lukáš David, 39. Matěj Pavlata; rozhodčí: Michal Reczai - Tomáš Miksánek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Tomáš Starý ? - Martin Forman ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 3:3
43:40 Timeout TJ Turnov
41:37 Oba týmy hrají atraktivní florbal a diváci šílí.
41:04 GÓL TJ Turnov! 6:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #11 Jaroslav Šmída, asistoval #19 Štěpán Pohl (6:5)
39:59 GÓL TJ Turnov! 5:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #62 Jan Bobek, asistoval #9 Lukáš Maršík (5:5)
38:28 GÓL SCC SEMILY! 4:5
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #10 Matěj Pavlata, asistoval #21 Matěj Kovář (4:5)
36:00 Hra se přelává ze strany na stranu. Viděli jsme smršť krásných golů.
35:38 GÓL TJ Turnov! 4:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #98 Lukáš Hlavnička, asistoval #19 Štěpán Pohl (4:4)
35:22 GÓL SCC SEMILY! 3:4
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #77 Lukáš David, asistoval #17 Lukáš Hradecký (3:4)
35:02 GÓL SCC SEMILY! 3:3
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #13 Milan Mládek bez asistence (3:3)
29:59 Na konci druhé třetiny byli na míčku více hráči Hostí.
27:14 GÓL SCC SEMILY! 3:2
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #15 Tomáš Navrátil, asistoval #77 Lukáš David (3:2)
27:14 Semilský kapitán si podržel míček, přeběhl celou šířku hřiště a střelou tahem trefuje pravou šibenici.
20:45 Semily si umí připravit dobré šance, ale vše vázne v koncovce.
17:26 GÓL TJ Turnov! 3:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #62 Jan Bobek, asistoval #8 Jonáš Mellan (3:1)
17:26 Mellan prošel přes dva hráče a nahrával do prázdné branky.
16:44 GÓL SCC SEMILY! 2:1
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #16 Petr Farský bez asistence (2:1)
15:55 Tři krásné zákroky si připsal na své konto semilský golman ve vlastním oslabení.
14:52 Vyloučen hráč #13 Milan Mládek družstva SCC SEMILY na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:45 Až na dvě šance Jířího Havrdy hraje Turnov na ve svém útočném polovině.
07:56 Nyní se do pěkné příležitosti dostali i hráči Semil, když Petr Farský obehrál dva protihráče a dsotal se do velké šance, ale bohužel se ke koncovce nedostal.
06:22 GÓL TJ Turnov! 2:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #2 Emil Hejduk, asistoval #13 Ondřej Šmída (2:0)
05:34 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #2 Emil Hejduk bez asistence (1:0)
05:34 Turnovský kapitán se prosazuje střelou do pravého rohu branky.
03:45 Zápas zatím probíhá v klidném tempu. Ani jeden tým se do žádné velké šance nedostal.