8:3
    Vít KOMORNÝ
    ()

Viking TJ Kobylisy - Wizards DDM Praha 10 8:3
branky: 13. Marek Dostál, 13. Vojtěch Karnet, 19. Vít Komorný, 27. Lukáš Procházka, 28. David Sus, 33. Lukáš Procházka, 40. Marek Dostál, 45. Vít Komorný - 29. Matyáš Kronovetr, 42. Matyáš Macas, 44. Vít Křivonoska; rozhodčí: Václav Patera - Daniel Pešek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Černý ? - Adam Bednář ?, Kryštof Pecka ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 3:2
44:59 GÓL Viking TJ Kobylisy! 8:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný bez asistence (8:3)
43:46 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #18 Vít Křivonoska, asistoval #8 Jan Hejsler (7:3)
41:34 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #20 Matyáš Macas, asistoval #8 Jan Hejsler (7:2)
40:25 Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
39:56 GÓL Viking TJ Kobylisy! 7:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál bez asistence (7:1)
32:45 GÓL Viking TJ Kobylisy! 6:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #81 Lukáš Procházka z trestného střílení (6:1)
28:14 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #23 Lukáš Tesařík (5:1)
27:19 Vyloučen hráč #19 Tomáš Němeček družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
27:05 GÓL Viking TJ Kobylisy! 5:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #44 David Sus, asistoval #36 Marek Dostál (5:0)
26:12 Timeout Wizards DDM Praha 10
26:12 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #81 Lukáš Procházka, asistoval #36 Marek Dostál (4:0)
23:34 Vyloučen hráč #90 Šimon Železný družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
18:37 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #11 Matěj Víšek (3:0)
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Kryštof Pecka družstva Wizards DDM Praha 10
12:44 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #69 Vojtěch Karnet bez asistence (2:0)
12:29 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál, asistoval #81 Lukáš Procházka (1:0)
11:41 Ani jedné stran se zatím nepodařilo skórovat. Zápas je velmi vyrovnaný co se držení míče i střel týče.