• 45 44:50
    2
    Štěpán ZAVORAL

BLACK ANGELS B - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:5
branky: 5. Tomáš Vinkler, 7. David Bhuiyan, 15. David Bhuiyan, 43. Ondřej Vitásek - 11. David Hasman, 13. David Zeman, 14. David Hasman, 17. David Zeman, 43. David Hasman; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Kněžík; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Adam Zindulka ? - Jan Bubeník ?; po třetinách: 3:3, 0:1, 1:1
44:50 Timeout BLACK ANGELS B
44:50 Vyloučen hráč #7 Štěpán Zavoral družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
42:30 Právě jsme viděli pohledné akce na obou stranách, hosté si však stále drží jednobrankový náskok.
42:27 GÓL BLACK ANGELS B! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #22 Ondřej Vitásek, asistoval #85 Jiří Schiller (4:5)
42:00 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:5
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #90 David Hasman, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (3:5)
41:42 Začínají jít do tuhého, tlak však vyvíjí převážně Králův Dvůr
36:20 Máme tady historicky nejvyšší návštěvnost 2. dorostenecké ligy. Celých 17 diváků sleduje napínavé utkání mezi Královým Dvorem a Black Angels.
34:50 Black Angels se snaži dostat dopředu přes individuální akce.
33:10 Střela z půlky a Zindulka likviduje.
32:00 Králův Dvůr se snaží usadit na útočné polovině.
30:01 a máme tady 3. třetinu.
20:33 Vyloučen hráč #85 Jiří Schiller družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
16:28 Vyloučen hráč #85 Jiří Schiller družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
16:17 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #21 David Zeman, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (3:4)
15:47 Vyloučen hráč #70 Tomáš Doležel družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání
14:17 GÓL BLACK ANGELS B! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #63 David Bhuiyan, asistoval #2 Adam Zindulka (3:3)
13:43 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #90 David Hasman, asistoval #10 Tomáš Fodor (2:3)
12:22 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:2
10:06 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:1
06:15 GÓL BLACK ANGELS B! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #63 David Bhuiyan, asistoval #83 Tomáš Vancl (2:0)
04:38 GÓL BLACK ANGELS B! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #85 Jiří Schiller (1:0)