45
  • 45 44:07
    FBC Příbram

FBC Žraloci Příbram - Sokol Rudná 4:5
branky: 16. Jakub Stulík, 22. Kryštof Urban, 28. Lukáš Hadač, 32. Kryštof Urban - 3. Kryštof Kříž, 11. Kryštof Kříž, 14. Sebastian Šmíd, 31. Marek Vojáček, 35. Kryštof Kříž; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Vopěnka ? - Jiří Ostrák ?, Matyáš Havel ?, Adam Balík ?; po třetinách: 0:3, 3:0, 1:2
44:07 Timeout FBC Žraloci Příbram
35:43 Vyloučen hráč #7 Josef Cifrain družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za hra na zemi
34:39 GÓL Sokol Rudná! 4:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #11 Kryštof Kříž, asistoval #50 Tom Riley (4:5)
31:41 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:4
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #38 Kryštof Urban, asistoval #36 Tomáš Sedláček (4:4)
30:20 GÓL Sokol Rudná! 3:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #30 Lukáš Kepka (3:4)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Adam Balík družstva Sokol Rudná
27:56 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #6 Lukáš Hadač, asistoval #38 Kryštof Urban (3:3)
27:44 Vyloučen hráč #40 Jakub Stulík družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání
26:59 Vyloučen hráč #10 Sebastian Šmíd družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
21:36 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #38 Kryštof Urban, asistoval #37 Dominik Černý (2:3)
15:49 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #40 Jakub Stulík, asistoval #36 Tomáš Sedláček (1:3)
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Vopěnka družstva FBC Žraloci Příbram
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #87 Matyáš Havel družstva Sokol Rudná
13:30 GÓL Sokol Rudná! 0:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #10 Sebastian Šmíd, asistoval #21 Marek Vojáček (0:3)
13:13 Vyloučen hráč #38 Kryštof Urban družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání
10:59 Vyloučen hráč #19 Ondřej Pergelt družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za bránění ve hře
10:17 GÓL Sokol Rudná! 0:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #11 Kryštof Kříž, asistoval #21 Marek Vojáček (0:2)
10:17 Už nikdy nepustím Němečka k onlinu. Nelze.
09:00 Žraloci při své přesilové hře okusují své soupeře svými ostrými zuby.
07:33 Vyloučen hráč #21 Marek Vojáček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
07:33 Žraloci si zahrají přesilovku.
07:15 První větší šance žraloků.
04:41 Tlak Rudné před brankou soupeře vyústil ke standartce pro hosty. Gól z toho ale nepadl.
02:55 GÓL Sokol Rudná! 0:1
02:55 Z pěkné otočky se prosadil hráč Rudné číslo 11.
02:11 Rudná začala zápas hrou na straně soupeře, gól z toho ale nepadl.
01:06 Fanoušci Příbrami skvěle podporují svůj tým.