6:3
    Maxmilián BURSÍK
    (Vobořil)

Wizards DDM Praha 10 - FbŠ Bohemians B 6:3
branky: 2. Vojtěch Göpfert, 8. Prokop Kočař, 37. Matyáš Kronovetr, 44. David Hanzelín, 45. Matyáš Macas, 45. Matyáš Kronovetr - 31. Jakub Gavenda, 36. Vojtěch Procházka, 45. Maxmilián Bursík; rozhodčí: David Hejzlar - Filip Novák; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Adam Bednář ? - Adam Hubený ?; po třetinách: 2:0, 0:0, 4:3
44:50 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #22 Maxmilián Bursík, asistoval #63 Kryštof Vobořil (6:3)
44:50 Po jedenácti sekundách Bohemka snižuje. Netrpělivě tedy čekám na konec zápasu, který oba týmy svými goly oddalují.
44:39 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #8 Jan Hejsler (6:2)
44:39 O půl minuty později dávají Wizards dalšího golíka. Je to tedy 6:2
44:09 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #20 Matyáš Macas, asistoval #27 Adam Korbel (5:2)
44:09 Wizardi zvyšují na 5:2 do prázdné klece.
44:00 Poslední minuta třetí části. Šest klokanů na place.
43:40 Musíme to líp rozehrát tu rozehru radí trenér domácích.
43:18 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #33 David Hanzelín, asistoval #87 Prokop Kočař (4:2)
43:18 Prokop našel před bránou Davida a ten neskutečně trefil prázdnou bránu.
42:59 Golman Bohemky asi hraje i fotbal. Vypada to ale, že za WIzardy. Nenahrál totiž spoluhráči nýbrž borci v oranžovém dresu
42:10 19 v oranžovém poslouchá pokyny trenéra a sbíhá dolů.
41:55 Golman Klokany podržel.
41:29 Vyloučen hráč #30 Adam Hubený družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování
39:03 Balónek končí v síti!!!. Ale pouze v té ochranné za mantinely.
36:10 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #72 Matyáš Kronovetr bez asistence (3:2)
36:10 Hezká akce klokanů končí golem. Bohužel do jejich sítě.
35:04 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #37 Vojtěch Procházka, asistoval #63 Kryštof Vobořil (2:2)
35:04 Je to tam!!!!!! Bohemka silou vůle a s notnou známkou štěstí a s několika odrazy dostává balonek do branky a je srovnáno!!
34:43 Vyloučen hráč #33 David Hanzelín družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za opakované přestupky
34:43 Další vyloučení, tentokrát wizardů. 33 nejdřív mířila na špatnou trestnou lavici, ale nakonec byla správně přesměrována.
34:17 29 z wizardů skáče za mantinel. Mája komentuje slovy: Kontakt tam byl.....ale s mantinelem
33:06 Oprava: Zelených
33:06 Zvoní tyč Zeených.
31:59 Vyloučen hráč #63 Kryštof Vobořil družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
31:59 Bohemka se snaží uhádat aby nebyli vyloučeni. Z mého pohledu šlo o jasný faul . WIzardi tedy hrají přésu.
31:30 WIzards chtěli využít nepozornosti Bohemky a rychle rozehrát. Bohužel ale nerozehrávali oni.
30:24 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #42 Jakub Gavenda, asistoval #22 Maxmilián Bursík (2:1)
30:24 Chvíli nekoukáme a Klokani snižují. Stav utkání 2:1.
30:00 Úvodní bule pro Klokany
29:01 Hra je teď jako na horské dráze. Oba týmy hrozí nebezpečnými útoky.
22:42 Vyloučen hráč #20 Matyáš Macas družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
19:26 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Göpfert družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
16:24 Vyloučen hráč #19 Tomáš Němeček družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
07:00 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař, asistoval #33 David Hanzelín (2:0)
01:32 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #29 Hynek Peroutek (1:0)