• 43 42:17
    2
    Hynek PEROUTEK

Sokol Rudná - Wizards DDM Praha 10 4:6
branky: 4. Sebastian Šmíd, 10. Marek Vojáček, 24. Jan Pražák, 26. Kryštof Kříž - 9. David Hanzelín, 11. David Hanzelín, 28. David Hanzelín, 29. Lukáš Tesařík, 29. Prokop Kočař, 32. David Hanzelín; rozhodčí: David Hejzlar - Filip Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Adam Balík ? - Kryštof Pecka ?; po třetinách: 2:2, 2:3, 0:1
42:17 Vyloučen hráč #29 Hynek Peroutek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost
42:17 Vyloučen hráč #21 Marek Vojáček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
39:28 Timeout Sokol Rudná
34:37 Vyloučen hráč #74 Martin Šmíd družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
31:00 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #33 David Hanzelín, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (4:6)
28:22 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař, asistoval #33 David Hanzelín (4:5)
28:08 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #19 Tomáš Němeček (4:4)
27:40 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #33 David Hanzelín, asistoval #21 Tomáš Kavena (4:3)
25:53 GÓL Sokol Rudná! 4:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #11 Kryštof Kříž, asistoval #43 Matěj Dejm (4:2)
23:42 GÓL Sokol Rudná! 3:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Jan Pražák, asistoval #30 Lukáš Kepka (3:2)
11:17 Vyloučen hráč #18 Matěj Bednář družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hra na zemi
10:34 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #33 David Hanzelín bez asistence (2:2)
10:34 Po chybné rozehrávce Rudné se ujímá míčku David Hanzelín a a obchází obranu Rudné i gólmana a dává gól do prázdné branky
09:15 GÓL Sokol Rudná! 2:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #42 Michael Adam Riley (2:1)
09:15 Vyhozený míček gólmanem Wizards zastavuje Rudenská obrana a po sledu rychlých přihrávek dává Marek Vojáček krásný gól.
08:31 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #33 David Hanzelín, asistoval #29 Hynek Peroutek (1:1)
08:31 Za bouřlivého skandování rudenských fanoušků bohužel padá gól do jejich branky.
06:10 Vojáček po rychlém úniku trefuje pouze gólmana Wizards
03:49 GÓL Sokol Rudná! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #10 Sebastian Šmíd bez asistence (1:0)
03:49 Rudná se ujímá vedení po prudké střele Šmída, která se od Kopeckého odráží do branky Wizards
03:14 Wizards po nepovedené rozehrávce po faulu před Rudenskou brankou brankou střílí vysoko nad Rudenskou svatyni
01:56 Rychlý florbal na obě strany, zatím bez výraznějších šancí