2

2.

Souběžné zápasy

SK Alien Nation - FBC Žraloci Příbram 2:3pn
branky: 36. Matěj Kvasnička, 44. Alexandr Pavlovský - 1. Tomáš Sedláček, 8. Jan Petřík, N Ondřej Kuchta; rozhodčí: Martin Preclík - Lukáš Baloun; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Gabriel Hofman ? - Lukáš Vopěnka ?; po třetinách: 0:2, 0:0, 2:0
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #18 Ondřej Kuchta a vstřelil rozhodující gól (2:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #6 Lukáš Hadač a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:16 GÓL SK Alien Nation! 2:2
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #10 Alexandr Pavlovský bez asistence (2:2)
35:36 Vyloučen hráč #11 Ondřej Pergelt družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:04 GÓL SK Alien Nation! 1:2
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil #21 Matěj Kvasnička bez asistence (1:2)
16:27 Vyloučen hráč #69 Matěj Fiala družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za špatné střídání
07:17 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #24 Jan Petřík, asistoval #19 Kryštof Urban (0:2)
00:49 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #17 Tomáš Sedláček, asistoval #26 Dominik Černý (0:1)