2:6
    Vojtěch KARNET
    (Komorný)

FBC Žraloci Příbram - Viking TJ Kobylisy 2:6
branky: 9. Matěj Fiala, 28. Dominik Černý - 7. Marek Dostál, 8. Adam Kropík, 22. Lukáš Procházka, 22. Matěj Víšek, 31. Vít Komorný, 36. Vojtěch Karnet; rozhodčí: Michal Kolář - Lukáš Unger; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Vopěnka ? - Vojtěch Černý ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:2
40:48 Rádi bychom vás informovali o hře, ale vlastně není moc o čem.
35:44 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:6
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #69 Vojtěch Karnet, asistoval #52 Vít Komorný (2:6)
32:42 2 krosové přihrávky před brankou hostí a dvakrát se fanoušci domácích drží za hlavu.
30:52 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #83 Vojtěch Hammeršmíd (2:5)
30:52 Právě jsme byli svědky vymetení veškerých pavučin v brance domácích. Klobouk dolů před střelcem.
28:40 Vyloučen hráč #16 Mark McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
27:35 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:4
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #26 Dominik Černý bez asistence (2:4)
27:35 Nepřesná rozehrávka hostů znamená krásnou nahrávku na střed a nekompromisní zakončení Černého.
26:00 Hra se dostala do fáze, kdy se probudili všichni a rodící se šance maří zákroky brankářů.
21:52 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #4 Alexander McIntosh (1:4)
21:52 2 střely z půlky znamenají 2 slepené góly a lehce pošramocené sebevědomí brankáře domácích.
21:42 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #81 Lukáš Procházka, asistoval #90 Šimon Železný (1:3)
20:45 Střelci obou týmů dnes hrají spíše americký fotbal, nebo alespoň míří na tak vysoké branky.
19:05 Šancí ubývá, snad se z toho nestane pravidlo.
16:57 Druhá třetina aktivnější, hráči dokonce absolvovali pár osobních soubojů.
14:33 Zajímavá situace pro domácí, následně pro hosty, nevyužito.
13:17 Ospalá hra se mění v dřevorubeckou soutěž, rozhodčí nemají lehkou práci.
09:18 Zatím stále čekáme na zajímavou kombinaci, snad se jí dočkáme alespoň do konce třetiny.
08:11 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #69 Matěj Fiala, asistoval #67 Roman Čejda (1:2)
08:11 Oba týmy se nám lehce probudily. Jediní, kdo zůstal spát jsou brankáři.
07:40 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #91 Adam Kropík, asistoval #11 Matěj Víšek (0:2)
06:41 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál, asistoval #90 Šimon Železný (0:1)
03:42 Trenér hostů si dnešní ráno asi málo zařídil. Slyšíme pokyny pouze: 'zajeď tam, necouvej. '
02:40 Právě jsme byli svědky zajímavých situací na obou stranách, doufejme, že týmy přiloží pod kotlem a odrazí se to na teplotě v hale.
02:00 První zákrok brankáře domácích, nic složitého.
01:30 Sledujeme ospalý vstup do zápasu, v těchto ranních hodinách se není čemu divit. Probuzení jsou zatím jen trenéři obou celků.