2

1

3.

TJ Sokol Královské Vinohrady - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 6:5pn
branky: 5. Rasmus Mårgård, 6. Rasmus Mårgård, 16. Richard Kellenberger, 19. Hugo Marx, 42. Jakub Pekárek, N František Jílek - 4. David Hasman, 5. Tobiáš Uhřík, 13. Tomáš Fodor, 22. Tobiáš Uhřík, 37. Tobiáš Uhřík; rozhodčí: Dominik Dolejš - Václav Lauda; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alexandre Bouazra ? - David Křeček ?; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč #13 Michal Mašek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #12 František Jílek a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč #27 Tobiáš Uhřík a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #18 Richard Kellenberger a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč #7 Štěpán Zavoral , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:16 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
41:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Jakub Pekárek bez asistence (5:5)
39:08 Vyloučen hráč #90 David Hasman družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
36:26 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 4:5
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík bez asistence (4:5)
34:08 Vyloučen hráč #41 Adam Hrdina družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání
31:51 Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
27:28 Vyloučen hráč #27 Tobiáš Uhřík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
21:34 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 4:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #21 David Zeman (4:4)
18:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #50 Hugo Marx, asistoval #98 Tomáš Petr Martan (4:3)
15:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #50 Hugo Marx (3:3)
12:48 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #10 Tomáš Fodor, asistoval #13 Michal Mašek (2:3)
05:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #20 Rasmus Mårgård, asistoval #86 Viktor Císař (2:2)
04:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #20 Rasmus Mårgård, asistoval #92 Jakub Pekárek (1:2)
04:05 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 0:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #13 Michal Mašek (0:2)
03:22 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 0:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #90 David Hasman, asistoval #21 David Zeman (0:1)
02:25 Vyloučen hráč #17 Tomáš Zuska družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání