44
  • 44 43:00
    5

Florbal Jirkov - FBC Vipers Most 4:6
branky: 8. Jaroslav Levý, 11. Martin Košťálek, 21. Marek Brzokoupil, 28. Marek Brzokoupil - 3. Matěj Zienert, 5. Jakub Netušil, 14. Matěj Zienert, 15. Matěj Zienert, 23. Matěj Zienert, 35. Matěj Zienert; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Erich Kellermann; vyloučení: 1:1 + Vojtěch Jandečka 5; využití: 1:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Martin Tonka 30 - Dan Zápotocký 26; po třetinách: 2:4, 2:1, 0:1
45:00 Střely na bránu ve 3. třetině: Jirkov - 9, Most - 13. Střely na bránu celkem: Jirkov - 30, Most - 36.
43:00 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Jandečka družstva FBC Vipers Most na 5 minuty za vysoká florbalka
34:15 GÓL FBC Vipers Most! 4:6
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #14 Matěj Zienert, asistoval #3 Tomáš Barna (4:6)
27:06 GÓL Florbal Jirkov! 4:5
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #31 Marek Brzokoupil, asistoval #97 Jakub Kosnar (4:5)
22:52 GÓL FBC Vipers Most! 3:5
20:51 GÓL Florbal Jirkov! 3:4
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #31 Marek Brzokoupil, asistoval #7 Martin Košťálek (3:4)
19:07 Vyloučen hráč #6 Vojtěch Jandečka družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání
15:00 Střely na bránu v 1. třetině: Jirkov - 10, Most - 15.
14:03 GÓL FBC Vipers Most! 2:4
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #14 Matěj Zienert, asistoval #35 Jaroslav König (2:4)
13:47 GÓL FBC Vipers Most! 2:3
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #14 Matěj Zienert bez asistence (2:3)
13:46 Vyloučen hráč #31 Marek Brzokoupil družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za hra hlavou
10:56 GÓL Florbal Jirkov! 2:2
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #7 Martin Košťálek, asistoval #71 Jaroslav Levý (2:2)
07:45 GÓL Florbal Jirkov! 1:2
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #71 Jaroslav Levý, asistoval #97 Jakub Kosnar (1:2)
04:37 GÓL FBC Vipers Most! 0:2
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #8 Jakub Netušil, asistoval #75 Radek Babák (0:2)
02:09 GÓL FBC Vipers Most! 0:1
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #14 Matěj Zienert, asistoval #9 Michal Pešek (0:1)