• 45 44:21
    4:14
    (Ultsch)

FBC Vipers Most - ASK Lovosice - LFP 4:14
branky: 3. Jakub Netušil, 6. Matěj Zienert, 7. Jakub Netušil, 16. Miroslav Nodl - 3. Šimon Pešta, 7. Šimon Pešta, 9. Šimon Pešta, 12. Tomáš Ultsch, 13. Vojtěch Helis, 17. Ladislav Čermák, 18. Jan Kocourek, 36. Matěj Kroupa, 37. Ladislav Čermák, 40. Jan Valeš, 40. Matěj Kroupa, 40. Matěj Kroupa, 42. Šimon Pešta, 45. Ladislav Čermák; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Petr Neumaier; vyloučení: 2:1 + Martin Pešta + Martin Pešta 5; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Dan Zápotocký 4, Ondřej Soldátek 9 - Jan Tlachna 29; po třetinách: 3:5, 1:2, 0:7
44:21 GÓL ASK Lovosice - LFP! 4:14
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #68 Ladislav Čermák, asistoval #8 Tomáš Ultsch (4:14)
41:07 GÓL ASK Lovosice - LFP! 4:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #25 Šimon Pešta, asistoval #20 Alex Šimánek (4:13)
39:37 GÓL ASK Lovosice - LFP! 4:12
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #83 Matěj Kroupa z trestného střílení (4:12)
39:11 GÓL ASK Lovosice - LFP! 4:11
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #83 Matěj Kroupa bez asistence (4:11)
39:07 GÓL ASK Lovosice - LFP! 4:10
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #19 Jan Valeš, asistoval #8 Tomáš Ultsch (4:10)
36:03 GÓL ASK Lovosice - LFP! 4:9
35:06 GÓL ASK Lovosice - LFP! 4:8
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #83 Matěj Kroupa, asistoval #31 Jan Kocourek (4:8)
26:43 Vyloučen hráč #11 Václav Petržilka družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za špatné střídání
17:00 GÓL ASK Lovosice - LFP! 4:7
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #31 Jan Kocourek, asistoval #83 Matěj Kroupa (4:7)
16:47 GÓL ASK Lovosice - LFP! 4:6
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #68 Ladislav Čermák bez asistence (4:6)
15:43 GÓL FBC Vipers Most! 4:5
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #10 Miroslav Nodl, asistoval #8 Jakub Netušil (4:5)
12:47 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:5
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #59 Vojtěch Helis bez asistence (3:5)
12:47 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Soldátek družstva FBC Vipers Most
11:12 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #8 Tomáš Ultsch, asistoval #68 Ladislav Čermák (3:4)
10:42 Vyloučen hráč #27 Václav Koubek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání
08:51 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #25 Šimon Pešta bez asistence (3:3)
06:25 GÓL ASK Lovosice - LFP! 3:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #25 Šimon Pešta, asistoval #55 Jaromír Mareš (3:2)
06:16 GÓL FBC Vipers Most! 3:1
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #8 Jakub Netušil bez asistence (3:1)
06:06 Vyloučen hráč #28 Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP na 5 minuty za nesportovní chování
06:06 Vyloučen hráč #28 Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za bránění ve hře
06:06 Vyloučen hráč #28 Martin Pešta družstva ASK Lovosice - LFP do konce utkání
05:15 GÓL FBC Vipers Most! 2:1
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #15 Matěj Zienert, asistoval #26 Michal Pešek (2:1)
02:49 GÓL ASK Lovosice - LFP! 1:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #25 Šimon Pešta, asistoval #83 Matěj Kroupa (1:1)
02:02 GÓL FBC Vipers Most! 1:0
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #8 Jakub Netušil bez asistence (1:0)