• 42 41:11
    3:6
    ()

Floorball Club FALCON - DDM Horní Počernice ORKA 3:6
branky: 17. Jan Plášil, 21. Vojtěch Horák, 31. Jakub Hejzlar - 19. Karel Kicherer, 29. Adam Šindelář, 38. Šimon Mestek, 40. Václav Třešňák, 41. Tadeáš Přibil, 42. Václav Třešňák; rozhodčí: Jan Hanzal - Filip Novák; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matěj Soufflet ? - Jiří Rejman ?; po třetinách: 0:0, 2:2, 1:4
41:48 Timeout Floorball Club FALCON
41:11 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 3:6
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #69 Václav Třešňák bez asistence (3:6)
40:37 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 3:5
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #93 Tadeáš Přibil, asistoval #1 Jiří Rejman (3:5)
39:06 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 3:4
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #69 Václav Třešňák, asistoval #11 Tomáš Charvát (3:4)
37:20 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 3:3
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #4 Šimon Mestek, asistoval #80 Adam Šindelář (3:3)
37:05 Timeout DDM Horní Počernice ORKA
31:08 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Horák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
30:22 GÓL Floorball Club FALCON! 3:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #77 Jakub Hejzlar bez asistence (3:2)
28:26 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 2:2
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #80 Adam Šindelář, asistoval #4 Šimon Mestek (2:2)
24:01 Hráč týmu Falcon byl vpuštěn na hrací plochu z trestné lavice
23:01 Tym Pocernic nevyviji staly tlak v presilove hre. Spise to pripomina holomajznu.
22:01 Vyloučen hráč #9 Kryštof Pospíšil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
20:17 GÓL Floorball Club FALCON! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #77 Jakub Hejzlar (2:1)
20:17 Hráč Falconu vsítil do odkryté branky
18:43 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 1:1
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #20 Karel Kicherer, asistoval #93 Tadeáš Přibil (1:1)
18:43 Nekompromisni šutér s číslem 20 srovnava store.
17:02 Vyloučen hráč #11 Radek Blažek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
16:21 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #98 Jan Plášil, asistoval #97 David Klabzuba (1:0)
15:01 Tym Pocernic se šel poradit do šatny v utrobach školy. Doufejme že se stihnou vratiit na zacatek druheho dejstvi.
13:54 Hráč Falcons mel na lopate otevrení skore, ale z bezprostredni blizkosti minul brankarovu svatyni.
12:05 Zápas je zatím takovy neslany, nemastny.
10:46 Brankár Dolních Počernic zatím sleduje hru pouze z povzdálí.
08:50 Vyloučen hráč #98 Jan Plášil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování florbalky
05:50 Hráč s číslem 33 se pokusil o baseballovy uder, ale promáchl.
04:30 Tym hostu je v plném počtu.
02:30 Vyloučen hráč #33 Marek Krejčiřík družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání
00:00 Vítáme vás z komentátorského stanovište u dlouho očekávaného zápasu Horní Počernice proti Falconu