2:5
    Vojtěch HORÁK
    (Hejzlar)

Florbal Jesenice - Floorball Club FALCON 2:5
branky: 15. Michal Šiman, 26. Patrick Smutný - 6. Jan Plášil, 14. Kryštof Pospíšil, 22. Patrik Blažek, 29. David Klabzuba, 43. Vojtěch Horák; rozhodčí: Filip Novák - Vojtěch Kos; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger ? - Matěj Soufflet ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:1
42:56 GÓL Floorball Club FALCON! 2:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #77 Jakub Hejzlar (2:5)
42:56 Horák uklízí do prázdné.
41:42 Střela jednoho hráče Falconu lehce lízla brankovou konstrukci.
39:10 Gólman Jesenice neskutečně natáhl pravou nohu a zabránil tak jistému gólu. Diváci ohromeně křičí.
35:39 Po přečíslení 3 na 1 hráč Jesenice netrefuje prázdnou branku...
28:50 Klabzuba nasadil brankářovi gáje a sklízí ovace diváků.
28:10 GÓL Floorball Club FALCON! 2:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 David Klabzuba, asistoval #9 Kryštof Pospíšil (2:4)
25:47 GÓL Florbal Jesenice! 2:3
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #66 Patrick Smutný, asistoval #88 Štěpán Pacal (2:3)
25:47 Kapitán Jesenice dobře využil cross a trefuje se do levé části brány.
24:18 Vyloučen hráč #9 Kryštof Pospíšil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:03 GÓL Floorball Club FALCON! 1:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #12 Patrik Blažek bez asistence (1:3)
21:03 Stejný scénář. Zátah za brankou a gól. Hráč svou radost dává jasně najevo výkřiky: ,,Jes.”
18:28 Vyloučen hráč #62 Filip Ouředníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra rukou
16:05 Gólman Falconu teď neuvěřitelně vyčapal téměř jistý gól do prázdné branky.
14:15 GÓL Florbal Jesenice! 1:2
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #11 Michal Šiman, asistoval #88 Štěpán Pacal (1:2)
13:44 GÓL Floorball Club FALCON! 0:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #9 Kryštof Pospíšil, asistoval #11 Radek Blažek (0:2)
13:44 Pospíšil kvalitně zatáhl za brankou a je z toho gól.
10:58 Gól po odrazu od stropu nafukovačky bohužel gólem nekončí.
05:47 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #98 Jan Plášil, asistoval #5 Radovan Beneš (0:1)
05:47 Výborná střela tahem skončila gólem.
00:44 Vyloučen hráč #4 Šimon Bulvas družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolená vzdálenost