5:1
    Tadeáš PŘIBIL
    (Vízner)

DDM Horní Počernice ORKA - Florbal Jesenice 5:1
branky: 1. Patrik Polák, 29. Šimon Mestek, 35. Patrik Polák, 37. Milan Soukup, 38. Tadeáš Přibil - 15. Štěpán Pacal; rozhodčí: Denisa Pechánková - Mariia Zimina; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Rejman ? - Tadeáš Hendlinger ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 3:0
37:58 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 5:1
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #93 Tadeáš Přibil, asistoval #5 Marek Vízner (5:1)
36:45 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 4:1
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #55 Milan Soukup, asistoval #93 Tadeáš Přibil (4:1)
34:56 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 3:1
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #83 Patrik Polák, asistoval #20 Karel Kicherer (3:1)
28:15 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 2:1
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #4 Šimon Mestek, asistoval #55 Milan Soukup (2:1)
26:28 Počernický forward s číslem 93 prošel přes všechny bránící protihráče. Zastavil ho až strážce jesenické svatyně.
14:41 Jesenice srovnávají stav utkání jen pár sekund před koncem třetiny
14:40 GÓL Florbal Jesenice! 1:1
Branku družstva Florbal Jesenice vstřelil #88 Štěpán Pacal, asistoval #68 Filip Chejn (1:1)
11:24 Vyloučen hráč #80 Adam Šindelář družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za blokování florbalky
08:17 Míček doslova poskakoval na hranici počernického malého brankoviště
00:13 Horní Počernice vstoupily do zápasu s větším nasazením a už po 12 vteřinách se ujali vedení.
00:12 GÓL DDM Horní Počernice ORKA! 1:0
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil #83 Patrik Polák, asistoval #24 Jakub Povolný (1:0)