• 32 31:41
    3:4
    ()

Viking TJ Kobylisy B - TEXAS LONGHORNS DDM P6 3:4
branky: 14. Vojtěch Bajer, 16. Lukáš Frantík, 24. Lukáš Frantík - 6. Michal Havlíček, 28. Petr Remiš, 29. Michal Havlíček, 32. Michal Havlíček; rozhodčí: Jan Řehák - Šimon Kořínek; vyloučení: 0:0 + Dominik Havel 5 + TT; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Rychetský ? - Jan Pikner ?; po třetinách: 0:1, 3:0, 0:3
31:41 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 3:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #38 Michal Havlíček z trestného střílení (3:4)
31:41 Vyloučen hráč #90 Dominik Havel družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 do konce utkání - technický trest
31:41 Vyloučen hráč #90 Dominik Havel družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 5 minuty za špatné vybavení
28:41 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 3:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #38 Michal Havlíček, asistoval #6 Adam Neugebauer (3:3)
27:04 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 3:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #4 Petr Remiš bez asistence (3:2)
23:49 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 3:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #34 Lukáš Frantík, asistoval #21 Vojtěch Bajer (3:1)
15:48 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 2:1
13:28 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 1:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #21 Vojtěch Bajer, asistoval #20 Antonín Pavlíček (1:1)
05:14 GÓL TEXAS LONGHORNS DDM P6! 0:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #38 Michal Havlíček, asistoval #19 Jan Sátra (0:1)