• 32 31:30
    8:2
    (Müller)

OLYMP FLORBAL - FbC Red Dragons Hořovice 8:2
branky: 5. Dominik Bláha, 6. Marek Sikač, 13. Dominik Bláha, 16. Dominik Bláha, 18. Dominik Bláha, 27. Martin Houska, 29. Daniel Seidl, 31. Marek Sikač - 14. Vojtěch Lesák, 32. Vojtěch Lesák; rozhodčí: Jakub Kabourek - Daniel Fišer; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský ? - Jitka Pichlíková ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 3:1
31:30 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 8:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #68 Vojtěch Lesák, asistoval #12 Michal Müller (8:2)
30:50 GÓL OLYMP FLORBAL! 8:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #27 Marek Sikač, asistoval #26 Martin Peťovský (8:1)
29:00 Trestné střílení družstva FbC Red Dragons Hořovice neproměnil #19 Erik Kendera.
28:20 GÓL OLYMP FLORBAL! 7:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #21 Daniel Seidl, asistoval #88 Dominik Bláha (7:1)
26:00 GÓL OLYMP FLORBAL! 6:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #42 Martin Houska, asistoval #69 Přemysl Machek (6:1)
22:03 Vyloučen hráč #48 Dominik Obermajer družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře
18:14 Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL neproměnil #69 Přemysl Machek.
18:14 Sporný zákrok brankáře hostů. Máme tu nájezd!
17:28 Hráč hostů s číslem 68 vystřelil z půlky, jeho střela však minula pravou tyč.
17:22 GÓL OLYMP FLORBAL! 5:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #88 Dominik Bláha bez asistence (5:1)
15:24 Dominik Bláha z Olympu je dneska v neuvěřitelné formě.
15:05 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #88 Dominik Bláha, asistoval #48 Dominik Obermajer (4:1)
13:48 Krásně proměněné přečíslení 3 na 2 v podání hostů.
13:47 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #68 Vojtěch Lesák, asistoval #26 Jakub Zajíček (3:1)
12:43 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:0
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #88 Dominik Bláha, asistoval #21 Daniel Seidl (3:0)
12:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají hosté.
10:08 Domácí hráč s číslem 27 je hladový po golech, nyní však pouze o kousek minul zadní tyč.
08:28 Obrovská šance domácích nakonec v síti nekončí. Brankář hostů podržel.
05:16 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:0
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #27 Marek Sikač, asistoval #23 Lukáš Fiala (2:0)
05:16 Hráč s číslem 27 nekompromisně vystřelil z první. Brankář hostů bez šance.
04:10 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:0
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #88 Dominik Bláha z trestného střílení (1:0)