34
  • 34 33:21
    TJ Lokomotiva Rakovník B

TJ Lokomotiva Rakovník B - FLORBAL RIDERS 5:0
branky: 11. Petr Urbánek, 20. Jan Jiroušek, 27. Jan Jiroušek, 29. Tomáš Erba, 33. Jan Jiroušek; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Zdeněk Strnad ? - Jan Mohapl ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 3:0
35:30 Zbytek utkání probíhá v klidu.
33:56 Skutečně je zranění vážné a hráč se v doprovodu nějaké ženy odebírá zraněn do zákulisí.
33:21 Timeout TJ Lokomotiva Rakovník B
32:47 Hraje se a z lavičky jsou slyšet zvuky bolesti.
32:34 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník B! 5:0
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil #92 Jan Jiroušek bez asistence (5:0)
28:52 Hosté nechali trestuhodně soupeřova hráče samotného před brankou a ten se nemýlil
28:50 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník B! 4:0
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil #28 Tomáš Erba, asistoval #70 Martin Fencl (4:0)
27:28 Hosté se v přesilovce snaží, ale všechny pokusy končí na vynikajícím gólmanovi.
26:45 Vyloučen hráč #33 Jiří Tuček družstva TJ Lokomotiva Rakovník B na 2 minuty za sekání
26:25 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník B! 3:0
26:25 Hráč domácích vymetl levý horní roh soupeřovi brány, gólman neměl šanci
24:43 Hosté vysunuli velký nátlak na rozehrávku domácích, ale ovoce to zatím nepřináší
23:59 Prozatimní výsledek pro domácí určuje to, že hosté už neproměnili dvě trestná střílení. Utkání je stále otevřené a napínavé
23:39 Vyloučen hráč #99 Tomáš Hruška družstva FLORBAL RIDERS na 2 minuty za sekání
23:00 Trestné střílení družstva FLORBAL RIDERS neproměnil #89 Jan Lovász.
22:40 Hosté spálili jasnou tutovku, domácí zachránila tyč
20:30 Domácí mají teď více ze hry
19:16 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník B! 2:0
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil #92 Jan Jiroušek, asistoval #33 Jiří Tuček (2:0)
18:50 Domácí mají standartní situaci z 4 metrů, která bohužel skončila nezdarem a z proti útoku málem padl gól
16:50 Největší šance v přesilovce byla situace hostů 2 na 1, ale řešení skončilo vysoko nad brankou.
14:56 Uvidíme, jak s přesilovkou naloží hostující tým.
14:55 Vyloučen hráč #48 Jan Tomiška družstva TJ Lokomotiva Rakovník B na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:40 Přesilovka nám skončila, největší šanci měl hostující tým, při samostatném úniku
12:41 A máme tu první přesilovku, uvidíme jak s tím domácí naloží.
11:59 Gólman domácích v posledních vteřinách chytl již jistý gól nohou
11:00 Konečně první gól po samostatném nájezdu !!!
10:59 GÓL TJ Lokomotiva Rakovník B! 1:0
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil #21 Petr Urbánek bez asistence (1:0)
09:50 Hráč domácích v tváři tvář golmanovi selhal
07:45 Hra je dost nepřehledná... střely skoro žádné, gólmani zatím nejsou potřeba
04:00 Zatím velmi vyrovnaný zápas, je to hlavně boj o střední pásmo
00:58 Trestné střílení družstva FLORBAL RIDERS neproměnil #89 Jan Lovász.