7:2
    Jakub ROHLÍK
    (Veselý)

FBC Blue Horses B - FBC YOUNG BOYS 'B' 7:2
branky: 4. Jiří Polívka, 14. Jiří Polívka, 28. Jiří Polívka, 30. Tomáš Dlouhý, 33. Jiří Polívka, 35. Jiří Kindl, 35. Štěpán Janžura - 26. Jaroslav Hluší, 36. Jakub Rohlík; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Liebezeit ? - Miloš Vnouček ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 5:2
35:25 GÓL FBC YOUNG BOYS "B"! 7:2
Branku družstva FBC YOUNG BOYS 'B' vstřelil #23 Jakub Rohlík, asistoval #11 Lukáš Veselý (7:2)
34:40 GÓL FBC Blue Horses B! 7:1
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil #27 Štěpán Janžura, asistoval #4 Václav Müller (7:1)
34:25 GÓL FBC Blue Horses B! 6:1
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil #50 Jiří Kindl, asistoval #17 Stanislav Lepič (6:1)
32:34 GÓL FBC Blue Horses B! 5:1
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil #21 Jiří Polívka bez asistence (5:1)
29:04 GÓL FBC Blue Horses B! 4:1
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil #7 Tomáš Dlouhý, asistoval #25 Zdeněk Husák (4:1)
27:58 GÓL FBC Blue Horses B! 3:1
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil #21 Jiří Polívka, asistoval #27 Štěpán Janžura (3:1)
25:53 GÓL FBC YOUNG BOYS "B"! 2:1
Branku družstva FBC YOUNG BOYS 'B' vstřelil #16 Jaroslav Hluší, asistoval #11 Lukáš Veselý (2:1)
25:50 Vyloučen hráč #25 Zdeněk Husák družstva FBC Blue Horses B na 2 minuty za sekání
13:20 GÓL FBC Blue Horses B! 2:0
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil #21 Jiří Polívka, asistoval #93 Michal Čermák (2:0)
12:55 Vyloučen hráč #9 David Žák družstva FBC YOUNG BOYS 'B' na 2 minuty za sekání
03:29 GÓL FBC Blue Horses B! 1:0