5:2
    Vojtěch VOLPRECHT
    (Wilham)

SK Bruisers Dejvice - FBC JELENI UNHOŠŤ B 5:2
branky: 2. Kryštof Polínek, 7. Ondřej Jilemnický, 13. Richard Hanek, 14. Kryštof Polínek, 25. Jiří Chochola - 12. Milan Kříž, 33. Vojtěch Volprecht; rozhodčí: Ondřej Tauš - Roman Tauš; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Petr Koníček 16 - Karel Růžička 16; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:1
34:20 Jeleni jdou do risku. Gólman míří na střídačku.
33:00 Hosté střílí branku po souhře Vojtěchů, nicméně už je zřejmě pozdě na případný obrat v zápase.
32:58 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 5:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #4 Vojtěch Volprecht, asistoval #13 Vojtěch Wilham (5:2)
31:33 Unhošť se jen marně snaží dobýt branku Dejvic.
28:08 Pražané přežili i druhé oslabení. Hanek se vrací na hřiště.
27:16 Unhošť v přesilovce ještě vůbec neohrozila gólmana, takhle může na body zapomenout.
26:04 Vyloučen hráč #3 Richard Hanek družstva SK Bruisers Dejvice na 2 minuty za sekání
24:20 Dejvicím vychází parádně vstup do závěrečné části a navyšují své vedení. Unhošť inkasuje již popáté.
24:16 GÓL SK Bruisers Dejvice! 5:1
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #10 Jiří Chochola, asistoval #13 Pavel Šmatlák (5:1)
23:00 V závěru prostředního dějství přichází ještě tlak Bruisers.
20:31 Dejvičtí ubránili oslabení a už se nemůžou dočkat blížící se přestávky.
19:27 Téměř minuta z trestu pryč a obranná čtveřice neměla žádnou práci.
18:30 Přesilovku si vyzkouší také Jeleni. Mají jedinečnou příležitost vrátit se do zápasu.
17:14 Domácí pozorně brání na své polovině a nepouští soupeře ke střelbě. Sami naopak hrozí z brejků.
16:13 Dejvičtí sice propadli na útočné polovině. Včas se ale stihli vrátit a zamezili potenciálnímu brejku Unhoště.
14:00 Polínek se dostal za obranu Jelenů, kličkou na forhend přelstil gólmana a následně poslal míček do prázdné branky.
13:58 GÓL SK Bruisers Dejvice! 4:1
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #9 Kryštof Polínek bez asistence (4:1)
12:40 Pražané podruhé v zápase využívají přesilovku a berou si zpět dvoubrankové vedení.
12:36 GÓL SK Bruisers Dejvice! 3:1
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #3 Richard Hanek, asistoval #4 Tomáš Kameník (3:1)
12:16 Vyloučen hráč #2 Albert Čihák družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:02 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 2:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #47 Milan Kříž, asistoval #45 Karel Růžička (2:1)
10:29 Jeleni se nemohou dostat do souvislejšího tlaku. Dejvice pozorně brání.
09:35 Nahození přes celé hřiště Koniček bez problémů chytá.
08:57 Další střelecký pokus Bruisers končí až v rohu.
07:50 A znovu se hraje před brankou Jelenů.
06:40 Pražané přeci jen využívají početní výhodu přízemní střelou Jilemnického a odskakují soupeři z Unhoště.
06:38 GÓL SK Bruisers Dejvice! 2:0
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #11 Ondřej Jilemnický, asistoval #3 Richard Hanek (2:0)
05:55 Burda se chystal do brejku, nezpracoval však skákavou přihrávku.
05:06 Vyloučen hráč #13 Vojtěch Wilham družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B na 2 minuty za sekání
04:04 Jeleni už jsou více na balónku a zatlačili soupeře před jeho svatyni.
01:54 GÓL SK Bruisers Dejvice! 1:0
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil #9 Kryštof Polínek, asistoval #14 Marek Šafařík (1:0)
01:54 Outsider se překvapivě ujímá vedení. Polínek otevírá skóre tohoto zápasu.
01:17 Oba týmy už prověřily gólmana soupeře. Aktivní úvod jak od Dejvic, tak i Unhoště.
00:00 Jeleni si pozvali k dnešním duelům i dvě posily z A-týmu. Davida Burdu, který se perfektně rozstřílel minulý týden v elitním týmu, kdy zaznamenal hattrick a do obrany Jonáky. Robustnější obránce sice toho moc nenaběhá, ale hraje celkem dobře pozičně a vybojuje hodně míčků.
00:00 Bruisers Dejvice už mají v nohách jeden zápas, kde v příliš nezáživném zápase přetlačili Alien Nations 2:1. Unhošť čeká první střetnutí a měla by potvrdit roli favorita. Je totiž čtvrtá, a pokud chce zabojovat o čelo, musí bezpodmínečně zvítězit.