8:1
    Milan KŘÍŽ
    (Burda)

FBC JELENI UNHOŠŤ B - FKMP Praha B 8:1
branky: 3. David Burda, 10. Martin Mayer, 12. Milan Kříž, 19. Jan Menšík, 19. Martin Mayer, 22. David Burda, 24. Albert Čihák, 27. Milan Kříž - 4. František Bauer; rozhodčí: Ondřej Tauš - Roman Tauš; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karel Růžička ? - Martin Sluka ?; po třetinách: 3:1, 4:0, 1:0
26:41 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 8:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #47 Milan Kříž, asistoval #3 David Burda (8:1)
23:24 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 7:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #2 Albert Čihák, asistoval #13 Vojtěch Wilham (7:1)
21:53 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 6:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #3 David Burda, asistoval #2 Albert Čihák (6:1)
19:00 Dva rychle slepené góly výrazně posouvají utkání na stranu Jelenů, kteří tak po úvodním nezdaru míří nyní jasné za třemi body.
18:49 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 5:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #23 Martin Mayer, asistoval #4 Vojtěch Volprecht (5:1)
18:22 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 4:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #15 Jan Menšík, asistoval #3 David Burda (4:1)
16:54 Zakončení bekhendem moc hráčů nejde. Na vlastní kůži se o tom přesvědčil hostující Bauer.
16:00 Sledujeme hlušší pasáž zápasu, kdy se na hřišti téměř nic neděje.
13:47 Jonákovo nahození se pokoušel tečovat Mayer. Neúspěšně. Míček skončil v náruči gólmana.
12:55 Burda z pravé strany dnes počtvrté. S gólmanem to má aktuálně 1:3.
11:55 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 3:1
11:24 Burda opět nevyzrál ze střely z úhlu. Kolikrát to bude ještě dnes zkoušet kluk jeden ušatá?
09:46 Mayer se dostal k odraženému míčku a z otočky překonal ležícího gólmana.
09:45 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 2:1
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #23 Martin Mayer, asistoval #26 Martin Kobr (2:1)
08:48 Dalekonosná střela hostů končí na zadním mantinelu.
06:13 Burda ve vyložené šanci trestuhodně přestřelil.
05:49 Čihák sebral míček a ušetřil hodně cenných vteřinek pro Jeleny.
05:07 Vyloučen hráč #26 Martin Kobr družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B na 2 minuty za sekání
04:10 Ojedinělá akce FKMP končí gólem. Odpovědět chtěl ihned Burda, tentokrát ze stejné pozice neuspěl.
03:46 GÓL FKMP Praha B! 1:1
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #68 František Bauer, asistoval #9 Pavel Švarc (1:1)
02:07 Burda dostal přihrávku podél mantinelu, kde se také uvolnil a následně poslal míček ke vzdálenější tyči.
02:05 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ B! 1:0
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #3 David Burda, asistoval #26 Martin Kobr (1:0)
00:59 Hned v první minutě jsou vidět první střely na obou stranách, shodně nepřesné.