• 34 33:14
    2
    Martin DOSPĚL

TJ Kyje - Florbal Sedlčany 1:2
branky: 6. Petr Zgarba - 4. Ondřej Kocura, 26. Pavel Hodys; rozhodčí: Roman Tauš - Ondřej Tauš; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Dominik Lukeš ? - Antonín Valsa ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:1
35:09 I v oslabení se ale poslední mohykán dostal do útoku a ohrožuje Sedlčany
34:00 Tibeťan z Kyjí vytvořil hrubici po které se dostali do problémů a odskákali to dvouminutovým trestem
33:14 Vyloučen hráč #28 Martin Dospěl družstva TJ Kyje na 2 minuty za bránění ve hře
32:00 Kyje se snaží vyrovnat a tlačí soupeře, bohužel to odnesly pouze sražené mantinely, které s odporem rovná gólman pořadatelů
30:45 Utkání podle odhadů sleduje kolem patnácti znuděných diváků, snad další zápas jejich náladu zlepší
29:10 Sedlčanská 88 potvrzuje svoji formu a snažila se pěknou střelou z úhlu překvapit...bohužel dvacet čísel nad
27:50 Hra se teď motá ve středu hřiště, ani jedna strana neví, jak se dostat blíž k bráně soupeře
26:00 Na začátku třetí části se oba brankáři blýskli parádními zákroky, poslední šanci Sedlčan však už hráči proměnili a skóre se posunulo na 1:2
25:16 GÓL Florbal Sedlčany! 1:2
Branku družstva Florbal Sedlčany vstřelil #18 Pavel Hodys, asistoval #6 Tomáš Kymla (1:2)
23:59 Na přestávku se časomíry ujal Miloš a baví nás jako DJ, jde mu to lépe, než florbal...hraje na přání, nepředbíhejte frontu
23:50 Poslední mohykán rozjel poslední útok druhé části, ale brzo skončil
23:40 Skóre je stále nerozhodné 1:1, hra přestává být atraktivní a diváci odchází před koncem třetiny na párek
21:40 Časoměřič Franta hlasitým údivem ocenil luxusní výhoz brankáře Kyjí
21:00 Kyjská 28 vypálila jedovku od mantinelu, ta těsně minula po teči bránu soupeře a skončila mimo hřiště, Kyje mají rozehrávku
19:20 Poslední mohykán z Kyjí ostře atakoval u mantinelu oranžovou jednadvacítku, pokračuje se dál...
18:20 A za svou aktivní hru si vysloužili dvouminutový trest a jejich hráč č. 9 si jde odpočinout
17:09 Vyloučen hráč #9 Patrik Pištěk družstva Florbal Sedlčany na 2 minuty za sekání
17:09 Sedlčany mají v posledních minutách velký tlak, soupeř zatím odolává, uvolnění svěračů je však na spadnutí.
16:10 Sedlčanská 5 netrefila z půl metru odkrytou klec a chytá se za hlavu, nedivíme se!
14:20 Po dlouhé době si na balonek sáhl také gólman Kyjí
13:35 Kyje se na začátku druhé části dostali k volnému úderu, avšak netrpělivý útočník trefil jen oranžovou zeď
11:25 Kyjská 57 měla při střele před brankou zablokovanou hůl, rozhodčí tomu přihlížel, ale jeho píšťalka zůstala němá
09:50 Box časoměřičů se nemůže shodnout, zda kapitán Kyjí není příbuzný Jakuba Voráčka, nakonec to vypadá, že je, vizáž tomu velmi napovídá.
07:20 Sedlčany se dostávají pod tlak a hráč 44 odehrál vysokou holí, jde si tak odpočinout na trestnou, i když je jich jak psů
07:11 Vyloučen hráč #44 Štěpán Studenovský družstva Florbal Sedlčany na 2 minuty za vysoká florbalka
06:43 Sedlčanská 43 se po ostrém zákroku odšourala na střídačku, tady to bude chtít alespoň jeden Hermelín na zlepšení nálady
06:30 Golman Sedlčan se ocitl mimo brankoviště, ale Kyje v nastalém zmatku nedokázali ukočírovat balonek
05:40 GÓL TJ Kyje! 1:1
Branku družstva TJ Kyje vstřelil #57 Petr Zgarba bez asistence (1:1)
05:40 A podařilo se, Kyje srovnávají!
05:40 Hráči Sedlčan cítí šanci a pálí ze všech míst jak šílení, bohužel pro ně mimo branku, u míče jsou Kyje a snaží se odpovědět
03:50 Golman Sedlčan nadvakrát zlikvidoval ostrou střelu soupeře, jeho sebevědomí stoupá!
03:28 GÓL Florbal Sedlčany! 0:1
Branku družstva Florbal Sedlčany vstřelil #88 Ondřej Kocura, asistoval #72 Jakub Pařízek (0:1)
03:28 Sedlčany č. 88 se pro krásné nahrávce prosadil a pověsil balonek pod břevno
02:30 Hráč Kyjí č. 88 neproměniv v samostatném úniku, neuspěl ani jeho spolubojovník s dorážkou, hra se otáčí
00:35 Sedlčany nastupují ve třech pětkách v naději, že soupeře uběhají, jejich pohyb to zatím však nenaznačuje...
00:00 Utkání zpožďují neukáznění diváci na hrací ploše, snad se nedočkáme dýmovnic