5:8
    Vojtěch KOS
    (Bečán)

FBC Hornets Praha B - FBC Draci Říčany B 5:8
branky: 12. Dalibor Pavlíček, 22. Marek Ryba, 32. Radek Brunner, 34. Vít Sýkora, 35. Antonín Kotouček - 1. Matyáš Pros, 2. Matyáš Pros, 12. Jakub Blažek, 13. Matyáš Pros, 18. Matyáš Pros, 18. Vojtěch Kos, 22. Jakub Blažek, 36. Vojtěch Kos; rozhodčí: Martin Mašín - Jiří Pochop; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jiří Srba ? - František Lerch ?; po třetinách: 1:3, 1:4, 3:1
35:50 GÓL FBC Draci Říčany B! 5:8
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil #91 Vojtěch Kos, asistoval #15 Tomáš Bečán (5:8)
34:56 GÓL FBC Hornets Praha B! 5:7
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil #7 Antonín Kotouček, asistoval #18 Radek Brunner (5:7)
34:50 Vyloučen hráč #3 Radek Vichta družstva FBC Draci Říčany B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:41 GÓL FBC Hornets Praha B! 4:7
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil #5 Vít Sýkora bez asistence (4:7)
31:39 GÓL FBC Hornets Praha B! 3:7
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil #18 Radek Brunner bez asistence (3:7)
30:27 Vyloučen hráč #3 Radek Vichta družstva FBC Draci Říčany B na 2 minuty za hrubost
21:48 GÓL FBC Draci Říčany B! 2:7
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #91 Vojtěch Kos (2:7)
21:25 GÓL FBC Hornets Praha B! 2:6
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil #4 Marek Ryba, asistoval #18 Radek Brunner (2:6)
17:42 GÓL FBC Draci Říčany B! 1:6
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil #91 Vojtěch Kos, asistoval #93 Martin Kaprálek (1:6)
17:20 Hatrickem to neskončí
17:01 GÓL FBC Draci Říčany B! 1:5
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #6 Matěj Suda (1:5)
13:58 Hráč č.3 (Draci ) velí ke střídání. Nikdo ho neposlouchá a je z toho šance - neproměněná
12:46 GÓL FBC Draci Říčany B! 1:4
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #15 Tomáš Bečán (1:4)
12:46 Pohledná akce završená hatrickem.
11:51 GÓL FBC Hornets Praha B! 1:3
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil #55 Dalibor Pavlíček, asistoval #8 Tomáš Rázga (1:3)
11:51 rychlá odpověď Hornets dává šanci na drama
11:17 GÓL FBC Draci Říčany B! 0:3
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #23 Matyáš Pros (0:3)
10:06 ale i Hornets umí vystřelit, pár jedovek tam už bylo
08:30 Draci jsou Draci jen ta prázdná brána je zakletá
03:36 hráč č.17 (Draci) míjí prázdnou branku
02:09 Utkání se hraje nahoru dolů. Draci mají mírnější převahu a velmi přesnou mušku.
01:44 GÓL FBC Draci Říčany B! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany B vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #37 Tomáš Tichý (0:2)
00:32 GÓL FBC Draci Říčany B! 0:1