1:4
    Kryštof MIRČEVSKÝ
    ()

FBK Fat Pipe Vosy Praha - FBC JELENI UNHOŠŤ 1:4
branky: 23. Jakub Hruška - 23. Vojtěch Černý, 28. František Šlik, 30. Vojtěch Černý, 36. Kryštof Mirčevský; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Dostál ? - Jaroslav Buben ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:3
35:40 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:4
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #94 Kryštof Mirčevský bez asistence (1:4)
35:40 Unhošť umisťuje poslední gól do prázdné brány a finišuje tak skóre na 4:1
34:45 Vosy riskují všechno a ze svého hnízda odvolaly brankáře.
34:05 Vyloučen hráč #98 Jakub Hájek družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za sekání
33:55 Hráči Vos mají furt očividně hlad ale po golech hladoví fakt nejsou
33:09 Hájek teď netrefil prázdnou bránu a Míra Mestek bude mít zase co vysvětlovat po zápase.
31:15 Největší odpůrce Vos Mishovy šílenosti průběh dnešního zápasu kvituje velmi pozitivně.
29:43 Hráč Vos s číslem 26 zaútočil na pořadatele zpoza mantinelu
29:15 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:3
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #10 Vojtěch Černý, asistoval #98 Jakub Hájek (1:3)
29:15 Vosy šláply do vosího hnízda a jeleni zvyšují na 3:1
27:44 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 1:2
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil #23 František Šlik, asistoval #8 Sebastián Vlček (1:2)
27:44 Po rychlém přečíslení 2 na 1 se jeleni ujímají vedení
24:30 Vrátil se náš hvězdný časoměřič
24:00 Vstupujeme do poslední třetiny, celá hala je napjatá jak dopadne celý zápas. Kurz na vosy je 1,67
23:26 Fotky z dnešního zápasu určitě nebudou rozmazané, jelikož hráči se nehýbou.
22:25 MVP Míra Mestek zaznamenal asistenci, zastavte ho někdo.
22:24 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:1
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #11 Jakub Hruška, asistoval #8 Miroslav Mestek (1:1)
22:24 Random gól padl i na druhé straně, stav je opět vyrovnaný
22:12 GÓL FBC JELENI UNHOŠŤ! 0:1
22:12 Hráči unhoště prolomili bezbrankový stav
21:21 A taky se tu hraje florbal
21:20 Venku je 12 stupňů, vane mírný jihozápadní vítr a panuje 68% vlhkost vzduchu.
18:25 Hlavní pořadatel odpadl
16:50 Vosy jsou hladový, ale ne po gólech
16:27 Zápas připomíná pochodové cvičení
15:49 Trenéru Vos pomalu ale jistě odcházejí hlasivky z tohoto vypjatého zápasu
12:40 Schaffer už má zase hlad, kupte mu někdo snickersku
08:12 Čekáme na první gól jak pobřeží slonoviny
07:00 Na hřišti zatím převládá bezgólové období a tak komentujeme dění na pořadatelském stole
06:54 Zbláznil se nám časoměřič
03:36 Na stole pořadatelů je potopa
01:00 Unhošti zatím pouze bojuje s mantinely