5:3
    Marek BENDA
    (Hruška)

OpenCamps Tatran Střešovice C - FBC Kutná Hora 5:3
branky: 6. Lukáš Petržilka, 12. Marek Bauer, 13. Lukáš Petržilka, 19. Matěj Němec, 36. Marek Benda - 3. Jan Martínek, 18. Pavel Kohout, 19. Zdeněk Vavřina; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Filip Bollardt; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Adam Mára 20 - Vojtěch Franc 11; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:0
36:00 Střely na branku ve 3. třetině (CELKEM): Tatran Střešovice C - 5 (16),FBC Kutná Hora - 9 (23)
35:36 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 5:3
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil #13 Marek Benda, asistoval #32 Tomáš Hruška (5:3)
34:22 Tatran kompletní. Přesilová hra se Kutné Hoře nepovedla.
34:00 Poslední dvě minuty třetí třetiny.
32:22 Vyloučen hráč #84 Lukáš Petržilka družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za zvedání florbalky
32:22 Jakási šance v podobě početní výhody pro Kutnou Horu.
29:45 Dvě loženky, po jedné na obou stranách, skóre se nemění.
29:00 Šancí nám neubývá, jenom přesnost vymizela.
26:22 Fyzicky náročný duel pokračuje i na začátku třetí části.
24:00 Střely na branku ve 2. třetině: Tatran Střešovice C - 7,FBC Kutná Hora - 8
22:00 Tomuto utkání ve SH Klimeška přihlíží 95 diváků!
21:00 Svižné tempo zápasu.
18:48 GÓL FBC Kutná Hora! 4:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Zdeněk Vavřina, asistoval #17 Jan Kodaj (4:3)
18:47 Pěkná kombinace kutnohorského výběru a Vavřina skóruje.
18:17 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 4:2
Vlastní branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Matěj Němec (4:2)
18:17 Nešťastný odraz a rázem je to o dvě branky.
17:49 GÓL FBC Kutná Hora! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Pavel Kohout, asistoval #14 Richard Měšťánek (3:2)
17:49 Přesně umístěná střela do rohu střešovické branky, Kohout snižuje na rozdíl jediné branky.
17:20 FBC Kutná Hora hraje v plném počtu.
17:06 Výborný zákrok brankáře France.
15:39 Tatran Střešovice C hraje v plném počtu.
15:20 Vyloučen hráč #14 Richard Měšťánek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:20 A je po přesilovce. Měšťánek byl blízko rozehrávky soupeře a je vyloučen.
14:44 Kutná Hora postrádá v přesilové hře přesnost.
13:39 Vyloučen hráč #32 Tomáš Hruška družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za hra rukou
12:15 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 3:1
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil #84 Lukáš Petržilka, asistoval #15 Ondřej Sihelský (3:1)
12:15 Petržilka hned v úvodu druhé třetiny navyšuje vedení svého týmu. Neomylná střela do šibenice.
12:00 Střely na branku v 1. třetině: Tatran Střešovice C - 4, FBC Kutná Hora - 6
11:40 Kutnohorští fanoušci neúnavně povzbuzují svůj tým i za zvuku bubnu.
11:00 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 2:1
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil #19 Marek Bauer, asistoval #35 Jakub Šaroch (2:1)
11:00 Nikým nehlídaný Bauer se prosazuje z velkého brankoviště.
10:30 Ze závaru před střešovickou brankou se nic zásadního neurodilo
08:11 Útočné napadání obou týmů slibuje atraktivní podívanou
07:00 Brankář Tatranu se teď vyznamenal a v krkolomné pozici vyráží střelu Martínka.
05:47 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 1:1
05:47 Petržilka z nenápadné střely z otočky na středu hřiště překonává kutnohorského brankáře.
04:00 Aktivita obou týmů naznačuje, že se dnes oba brankáři rozhodně nudit nebudou.
02:33 GÓL FBC Kutná Hora! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Jan Martínek bez asistence (0:1)
02:33 Martínek střelou nad rameno brankáře soupeře otevírá skóre dnešního zápasu.
01:00 I přesto, že venku vládne příjemné a slunečné počasí se nám hlediště hezky zaplnilo.
00:01 Sportu zdar a florbalu zvlášť!