• 35 34:58
    7:5
    (Benda)

FbŠ Bohemians C Jesenice - OpenCamps Tatran Střešovice C 7:5
branky: 11. Patrik Zahradník, 13. Dominik Bohuslav, 20. Dominik Bohuslav, 20. Jan Ješetický, 22. Jakub Oriniak, 24. Oldřich Pliska, 24. Jan Sýkora - 2. Jakub Nejedlý, 6. Ondřej Sihelský, 17. Lukáš Petržilka, 21. Vítek Pištěk, 35. Ondřej Sihelský; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Filip Bollardt; vyloučení: 1:3 + Vítek Pištěk 5; využití: 3:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Václav Paukner ? - Adam Mára ?; po třetinách: 1:2, 6:2, 0:1
34:58 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 7:5
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil #15 Ondřej Sihelský, asistoval #13 Marek Benda (7:5)
33:50 Ovšem záhy nám své HČJ ukázal Smejkal a v samostatném úniku loboval brankáře, jeho pokus však skončil pouze na břevně tatranské branky.
33:30 Čas 9:30 a III. třetina je stále bez branek.
33:05 Je vidět, že Eyem teprve zastřeluje svou druhou florbalku. Ze středu hřiště totiž nezvládl vměstnat balónek pod horní tyč.
32:51 Objímání Pištěka bylo odměněno volným úderem.
32:04 Efektivní přeskok mantinelu zvládl i jeden z arbitrů dnešního utkání, konkrétně Filip Bollard.
31:45 Timeout OpenCamps Tatran Střešovice C
31:45 Po ostřejším zákroku situaci vyřešil hostující trenér, který si vybral oddechový čast a uklidnil tak dění na palubovce.
30:23 Po chybě tatranského obránce se do zakončení dostal Musil, přerazil při střele florbalku hráče s číslem 48 Eyema a jeho pokus již dokázal zlikvidovat gólman.
29:26 Krásná souhra tatranských hráčů při přečíslení 3 na 1. V obrovské šanci však hostující Petržilka netrefil odkrytou klec.
28:26 Opravdu trošku utlumená část hry, nejaktivnější jsou diváci.
27:17 Bauer po krásné individuální akci obešel od půlky hřiště po mantinelu až do prostoru před brankou a dostal se k zakončení. Do skóre se jeho pokus však nepromítl.
26:24 Střela hostujícího Mareše do připravených bloků.
25:44 Hra se přelévá ze strany na stranu, větší šanci jsme v úvodu 3. periody však neviděli.
24:04 Rozhodčí nepřipouští tvrdou hru a i drobné fauly bez milosti trestají.
23:14 GÓL FbŠ Bohemians C Jesenice! 7:4
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil #16 Jan Sýkora, asistoval #2 Matěj Podroužek (7:4)
23:14 Po bojovném souboji v rohu a perfektní přihrávky před prázdnou bránu měl Sýkora již jednoduchou práci se zakončením celé akce.
23:04 GÓL FbŠ Bohemians C Jesenice! 6:4
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil #69 Oldřich Pliska, asistoval #50 Ondřej Svoboda (6:4)
23:04 Po krásném vytočení od mantinelu se do horního rohu branky prosazuje Pliska.
22:19 Petržilka ve velké šanci přestřelil branku klokanů.
21:23 GÓL FbŠ Bohemians C Jesenice! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil #57 Jakub Oriniak, asistoval #91 Tobiáš Smejkal (5:4)
21:23 Šťastný odskok pomohl nyní překlopit vedení na stranu Bohemians.
20:43 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 4:4
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil #25 Vítek Pištěk, asistoval #35 Jakub Šaroch (4:4)
20:43 Navrátivší se Pištěk napravil své vyloučení tím nejlepším možným způsobem a srovnal skóre zápasu zápasu na 4:4.
19:44 GÓL FbŠ Bohemians C Jesenice! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil #39 Jan Ješetický, asistoval #57 Jakub Oriniak (4:3)
19:44 Dvě branky Bohemians v krátkém časovém sledu, ke kterým přispěla i dvojnásobná početní výhoda.
19:30 GÓL FbŠ Bohemians C Jesenice! 3:3
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil #64 Dominik Bohuslav, asistoval #39 Jan Ješetický (3:3)
19:27 Vyloučen hráč #13 Marek Benda družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za hra bez florbalky
16:49 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 2:3
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil #84 Lukáš Petržilka, asistoval #13 Marek Benda (2:3)
16:49 Po krásné individuální akci Bendy, který obešel hráče Bohemians skóruje z hrany velkého brankoviště Lukáš Petržilka.
15:33 Vyloučen hráč #25 Vítek Pištěk družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 5 minuty za nedovolené vrážení
12:54 GÓL FbŠ Bohemians C Jesenice! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil #64 Dominik Bohuslav, asistoval #69 Oldřich Pliska (2:2)
11:49 Vyloučen hráč #19 Marek Bauer družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:58 GÓL FbŠ Bohemians C Jesenice! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil #75 Patrik Zahradník, asistoval #69 Oldřich Pliska (1:2)
10:02 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians C Jesenice neproměnil #69 Oldřich Pliska.
05:37 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 0:2
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil #15 Ondřej Sihelský, asistoval #5 Jakub Kukla (0:2)
05:13 Vyloučen hráč #64 Dominik Bohuslav družstva FbŠ Bohemians C Jesenice na 2 minuty za bránění ve hře
04:41 Vyloučen hráč #36 Christopher Nojovič družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za nesportovní chování
01:52 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 0:1
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil #14 Jakub Nejedlý bez asistence (0:1)