• 36 35:37
    6:4
    (Hruška)

OpenCamps Tatran Střešovice C - FAT PIPE Traverza Chodov 6:4
branky: 27. Tomáš Hruška, 28. Vojtěch Matyáš, 29. Tomáš Jančík, 30. Vojtěch Matyáš, 32. Jakub Matyáš, 36. Vojtěch Matyáš - 8. Michal Janoušek, 14. Michal Janoušek, 20. Ondřej Svoboda, 21. Martin Melichar; rozhodčí: Jiří Pochop - Martin Mašín; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Adam Mára ? - Josef Novák ?; po třetinách: 0:1, 0:3, 6:0
35:59 velký obrat zápasu, kdy Tatran prohrával 0:4 a dokázal obrátit zápas na 6:4
35:38 Kráasná střela do levé šibenice
35:37 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 6:4
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil #61 Vojtěch Matyáš, asistoval #32 Tomáš Hruška (6:4)
34:52 Vyloučen hráč #77 Tobiáš Bednář družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za hra rukou
31:50 Atmosféra v hale je velice napjatá
31:37 Obrat zápasu
31:35 Golman Traverzi je docela agresivní a kope do mantinelu
31:34 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 5:4
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil #77 Jakub Matyáš, asistoval #36 Christopher Nojovič (5:4)
30:47 Máru zachránila tyč
29:47 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 4:4
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil #61 Vojtěch Matyáš, asistoval #14 Jakub Nejedlý (4:4)
29:47 Máme vyrovnáno!!!Po střele Matyáše, který si ještě počkal na golmana a krasný fíkus mu tam zavěsil
28:54 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 3:4
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil #28 Tomáš Jančík, asistoval #77 Jakub Matyáš (3:4)
28:54 Tatran dramatizuje a snižuje utkání na 3:4
27:10 Právě proběhla konverzace mezi golmany a golman Traverzi odpovídá Márovi ,, drž hu*u'
27:09 Timeout FAT PIPE Traverza Chodov
27:09 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 2:4
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil #61 Vojtěch Matyáš, asistoval #33 Tomáš Matouš (2:4)
27:09 Jsou tu dva rychlé goly Tatranu
26:34 GÓL OpenCamps Tatran Střešovice C! 1:4
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil #32 Tomáš Hruška, asistoval #84 Lukáš Petržilka (1:4)
24:57 Vyloučen hráč #25 Martin Melichar družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za hrubost
24:08 Jáchym střílí nad bránu
21:40 Golman Traverzi ukazuje svojí skvělou formu
20:14 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 0:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #25 Martin Melichar, asistoval #21 Ondřej Svoboda (0:4)
20:14 Docela levný gol po zemi dostává Tatran
19:02 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 0:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #21 Ondřej Svoboda, asistoval #14 Adam Vařil (0:3)
18:18 Golman Traverzi vychytal break Tatranu
15:37 Ze střídačky Traverzi se ozývá ,,Napadej ty v*le'
14:12 Vyloučen hráč #6 Vladimír Uher družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za držení
13:35 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 0:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #4 Michal Janoušek bez asistence (0:2)
13:35 Píštěk fatálek a je z toho golíík
12:24 Mára předvedl skvělý zákrok potom vyhodil na Nojoviče jeho střelu Bohužel chytá golman
10:24 Šaroch uklidil hráče Traverzi k mantinelu
09:04 Neuznaný gol Tatranu :((
08:46 Hrušku musí odnášet jeho spoluhráči na rukou
08:45 A poprvé dnes musí zasahovat zdravotnice!!
07:49 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 0:1
07:49 A máme tu první gol, Mára si dokázal poradit s únikem hráče traverzi, ale s dorážkou co poté nasledovala už si nevěděl rady
06:53 neskutečný zákrok golmana Traverzi
05:53 Trenér Michálek aka Miší se naučil používat nové slovo od Slávie důraaaz!!
04:48 Skvělý přesun Máry
04:15 Tatran zatím aktivnější na míčku
03:35 První střelu Traverzi Mára chytá
03:13 Nojovič střílí do bloku
02:19 Golman Traverzi chytá Jachymovu střelu
01:46 Nejedlý trefuje golmana
00:37 Nojovič od půlky vedle